Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Урологія

Урологія − це частина клінічної медицини, що вивчає захворювання сечової системи та статевої системи чоловіків. Здоровим людям рекомендований профілактичний огляд уролога не рідше 1 разу на рік, а за наявності проблем сечовидільної системи – 2 рази на рік, в окремих випадках лікар визначає огляд індивідуально.

В урологічному кабінеті медичного центру пацієнти мають можливість отримати спеціалізовану, амбулаторну медичну допомогу. Кваліфікований лікар-уролог надає доступні консультації щодо профілактики, діагностики та лікування захворювань органів сечостатевої системи. При потребі проводиться огляд, ультразвукове дослідження. Доступні діагностичні процедури: пункційна біопсія, цистоскопія, забір матеріалу для лабораторних обстежень (мазок з уретри, забір простатичного соку), огляд «per rectum» тощо.

Проводиться лікування:

  • Запальних захворювань органів сечостатевої системи (цистит, простатит, пієлонефрит, орхіт, уретрит)
  • Порушень чоловічої статевої сфери (зниження потенції, еректильна дисфункція, передчасна еякуляція, фімоз, коротка вуздечка, варикоцелле тощо)
  • Сечокам’яної хвороби (конкременти (камені) нирок, сечоводів, сечового міхура)
  • Вікових захворювань у чоловіків (аденома простати (доброякісна гіперплазія), гіпотонія сечового міхура)
  • Іншої патології: стресове нетримання сечі у жінок, стриктури (звуження) уретри, нейрогенного сечового міхура, водянки оболонок яєчка.

Детальна інформація про захворювання розміщена внизу сторінки в розділі “Статті”

В разі необхідності, доступні амбулаторні лікувально-хірургічні процедури проводяться в умовах медичного центру. При потребі виконання більш інвазивних оперативних втручань проводиться максимальне догоспітальне обстеження та подальше скерування пацієнта в спеціалізований стаціонар з урахуванням місця проживання пацієнта, типу необхідної допомоги та його побажань.

Інформація про необхідні обстеження та лікувальні процедури надається в доступній, зрозумілій формі. Проводиться попередній запис на прийом уролога, що дозволяє уникнути тривалого очікування. По закінченню візита – пацієнт отримує консультативне заключення з рекомендаціями.

Пакетні пропозиції:

  • Безкоштовний огляд чоловіків віком понад 40 років в рамках проекту «Дні профілактики онкозахворювань чоловічої статевої сфери» (15-29 вересня кожного року).
  • 40% знижки ветеранам ВВ, учасникам АТО.
  • Безкоштовний контрольний огляд після проведення лікувальних процедур (пластика короткої вуздечки, коагуляція кондилом).
  • 40% знижки при повторній консультації.
  • 10% знижки при скеруванні іншими спеціалістами МЦ «Oculus»

Не забувайте про себе, піклуйтесь про здоров’я!Урологія − це частина клінічної медицини, що вивчає захворювання сечової системи та статевої системи чоловіків.
Здоровим людям рекомендований профілактичний огляд уролога не рідше 1 разу на рік, а за наявності проблем сечовидільної системи – 2 рази на рік, в окремих випадках лікар визначає огляд індивідуально.

В урологічному кабінеті МЦ ,,Oculus” Ви можете отримати детальну інформацію про найсучасніші методи діагностики, лікування та профілактики захворювань органів сечостатевої системи, отримати консультацію кваліфікованого уролога з інтерпретацією результатів попередніх обстежень, рекомендаціями щодо подальшого дообстеження та призначенням дієвого лікування. Для пацієнтів, які перенесли оперативні втручання доступні: перев’язки, зняття післяопераційних швів, догляд та санація післяопераційних ран, видалення постійних катетерів, сечовідних стентів тощо.

Перелік певних захворювань, з якими звертаються до нас наші пацієнти: гострий та хронічний цистит, пієлонефрит; простатит; уретрит; гіперактивний чи нейрогенний сечовий міхур; сечокам’яна хвороба; аденома простати; варикоцеле; еректальна дисфункція, безпліддя,тощо.

Клінічні прояви урологічних захворювань досить характерні. При перших же проявах симптоматики звернутись до уролога просто необхідно. Слід пам’ятати, що ніяке самолікування і таблетки не зможуть надійно позбавити Вас від проблеми, а,  що гірше, можуть спичинити, що хвороба прийме хронічну форму, або ж призвести до незворотних наслідків у Вашому організмі.

Не забувайте про себе, піклуйтесь про здоров’я!

Лікарі:
Повх Маркіян Юрійович
Повх Маркіян Юрійович
- лікар-уролог, хірург-уролог
Спеціалізація:

Спеціалізація: використання у медичній практиці ендоскопічних (лапароскопічних, тренсуретральних оперативних втручань).

Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
2004-2006 – інтернатура по спеціальності «Урологія» на кафедрі урології ФПДО Львівського національного медичного університету ім.. Данила Галицького (сертифікат спеціаліста)
2006-2008 – клінічна ординатура по спеціальності «Урологія» на кафедрі урології ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
– спеціалізація «Організація управління системою охорони здоров’я»
– Робота в організаційно-методичному відділенні ЛОКЛ на посаді лікаря-статистика
2008 – лікар-уролог Перемишлянської ЦРЛ (6 міс.)
2008 – до цього часу
– лікар-уролог урологічного відділення ЛОКЛ
– лікар- статистик ОМВ ЛОКЛ
– адміністратор офіційної веб-сторінки ЛОКЛ (www.hospital.lviv.ua)

  З початку практичної роботи:
– проліковано понад 800 пацієнтів, з них понад 620 оперовано. Володіє ендоскопічними методами діагностики та лікування (цистоскопія, уретерореноскопія, транс уретральні втручання, пункцій на біопсія, «мала» урологія та ін. )
– поряд з удосконаленням загальноурологічних теоретичних знань та практичних навичок, поглиблено вивчав сучасні малоінвазивні методи лікування урологічної патології, лапароскопічні оперативні методики (курси, ТУ), проблеми діагностики та лікування СКХ, запальних захворювань органів сечостатевої системи, нетримання сечі у жінок.
– пройшов стажування по лапароскопічних втручаннях в урології  (Польща, м. Кєльце, Регіональний онкологічний центр).
– брав участь у національних на міжнародних медичних конференціях (З’їзд асоціації урологів України, українсько – польські симпозіуми, Конференції по інноваціях в медицині та ін.)
– організував роботу локальної комп’ютерної мережі урологічного відділення з використанням спеціалізованого ПЗ, працює над впровадженням сучасних інформаційних технологій в роботу практичних медиків.

статті:
urologia
Довіра, здобута працею!