Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

Головна Напрямки Кардіологія

Кардіологія

Помітили біль у грудях або у ділянці між лопатками під час ходьби чи навіть при сидінні? Тривожитеся, що у вас є спадкові захворювання серця та/або судин? Працюєте у шкідливих умовах чи мало рухаєтеся? Тоді планові консультації кардіолога вам необхідні, адже всі ці симптоми можуть вказувати на патологію серця чи артерій.

На жаль, за даними ВООЗ серцево-судинні захворювання — й досі головна причина смертності у світі. А все тому, що найчастіше патології серця діагностують тільки у гострих станах або як ускладнення.

Найбільш ефективним способом запобігти серцево-судинним захворюванням залишається первинна профілактика, про яку так легко забути за повсякденними турботами. Вона включає ведення здорового способу життя, корекцію вуглеводного та жирового обміну, корекції аретеріального тиску та виявлення факторів ризику серцево-судинних захворювань, а також планові огляди у кваліфікованого кардіолога. 

Приватна кардіологія МЦ «Окулюс» — якість за доступними цінами!

Погодьтеся, годинами чекати на прийом у фахівця — не надто приємно. Тим паче, коли йдеться про лікування серця чи судин.

Консультація кардіолога потрібна при появі перших збоїв серцевого ритму, тож не витрачайте свій час у чергах, поки дискомфорт перетворюється у біль! 

У кардіологічному відділенні медичного центру Oculus фахівці оцінять стан вашої серцево-судинної системи, детально розкажуть про профілактику захворювань чи запропонують необхідне лікування у разі потреби.

Звертайтеся, адже у нас ви отримаєте якісні лікарські послуги за демократичними цінами.

Кваліфіковані послуги кардіолога у Львові — в МЦ «Окулюс»!   

Фахівці медичного центру «Окулюс» володіють значним досвідом лікування серцево-судинних захворювань різного типу та складності. Наша команда кардіологів працює під керівництвом професора Григорія Кияка — провідного спеціаліста нашої клініки. Тож із нами ви у надійних руках!

Подбайте про здоров’я свого серця сьогодні, і організм віддячить вам гарним самопочуттям завтра!

Лікарі:
Файник Андрій Федорович
Кардіологія
Файник Андрій Федорович
-
cardio
Довіра, здобута працею!