Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Захворювання серця належать до питань найбільш складних і життєвозагрозливих, тому кожен з нас усвідомлює значення вчасної турботи та уваги до цього органу.

Сучасна кардіологія МЦ “Oculus” допоможе розкрити істинні причини серцево-судинних захворювань, а також визначити прийнятні та оптимальні варіанти їх лікування. У більшості випадків консультація лікаря-кардіолога необхідна не тільки в разі виникнення будь-яких болів у грудній клітці, але також і при виникненні будь-яких збоїв серцевого ритму. Навіть звичайна задишка, запаморочення чи втрата свідомості можуть свідчити про серйозні вади серця.
Кардіологія Львів — лікар кардіолог, лікування серця

Про наявність певних серцево-судинних захворювань можуть свідчити не лише найменші порушення ритму, а й набряки на ногах, задишка, підвищення артеріального тиску, часті запаморочення, непритомність, непереносимість навантажень.

Кожному варто негайно звернутись до кардіолога при появі таких симптомів:
– дискомфорт та болі у грудній клітці;
– задишка при ходьбі;
– порушення серцевого ритму або ж його надмірне пришвидшення, особливо при фізичних навантаженнях;
– артеріальний тиск понад 130/80 мм. рт. ст.
– поява задишки у стані спокою;
– набряки на гомілках;
– головні болі та запаморочення.

Окрім цього, обов’язково потрібно знаходитись під наглядом лікаря при підозрі на хворобу серця та після кардіологічної операції.

Фахівці медичного центру володіють значним досвідом практичного характеру, проводять лікування багатьох типів серцево-судинних захворювань. При необхідності або за бажанням пацієнта може бути проведена консультація провідного спеціаліста клініки − професора Кияка Ю. Г.
Та треба пам’ятати, що процес лікування серцево-судинних захворювань включає в себе багато невід’ємних пунктів: від правильної, вчасної, якісної діагностики, до прямих дій лікування. Тому кожен з цих пунктів потребує окремого ретельного вивчення та роботи, час для вирішення кожного з них визначається індивідуально.

Ми будемо раді допомогти Вам і надати правильне рішення!Кардіологія текст

Лікарі:
Кияк Григорій Юліанович
Кияк Григорій Юліанович
- лікар-кардіолог
Спеціалізація:

Спеціалізація: кардіологія

Аспірант кафедри сімейної медицини ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.
Медичний Досвід:
Захистив магістратуру з кардіології на базі інфарктного відділення Лікарні швидкої медичної допомоги у місті Львові. Виконавець фундаментального дослідження з кардіології, що фінансувалося МОЗ України.
Учасник 12 наукових конференцій,14 друкованих праць, 2 патенти України.

Участь у міжнародних конференціях:
2012 р. – брав участь в конференції у Мюнхені (Німеччина);
2013 р. – в медичній конференції в Мілані (Італія);
2013 р. – пройшов спеціалізацію з реанімаційних заходів Advanced Life Support (ALS), сертифікований Європейською та Польською радами реанімації Краків (Польща),
2013 рік – Пройшов курс інструкторів основ реанімації (CPR/BLS) та користування зовнішнім дефібрилятором (AED), за стандартами Європейської Ради Реанімації (ERC), за участю Служби швидкої допомоги Угорської Мальтійської Служби Допомоги 2004.

Засновник Всеукраїнської громадської організації «Я ДБАЮ», метою якої є сприяти формуванню здорового та освіченого суспільства шляхом популяризації активного способу життя та саморозвитку.

статті:
cardio
Довіра, здобута працею!