Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

Головна Напрямки Кардіологія

Кардіологія

Помітили біль у грудях або у ділянці між лопатками під час ходьби чи навіть при сидінні? Тривожитеся, що у вас є спадкові захворювання серця та/або судин? Працюєте у шкідливих умовах чи мало рухаєтеся? Тоді планові консультації кардіолога вам необхідні, адже всі ці симптоми можуть вказувати на патологію серця чи артерій.

На жаль, за даними ВООЗ серцево-судинні захворювання — й досі головна причина смертності у світі. А все тому, що найчастіше патології серця діагностують тільки у гострих станах або як ускладнення.

Найбільш ефективним способом запобігти серцево-судинним захворюванням залишається первинна профілактика, про яку так легко забути за повсякденними турботами. Вона включає ведення здорового способу життя, корекцію вуглеводного та жирового обміну, корекції аретеріального тиску та виявлення факторів ризику серцево-судинних захворювань, а також планові огляди у кваліфікованого кардіолога. 

Приватна кардіологія МЦ «Окулюс» — якість за доступними цінами!

Погодьтеся, годинами чекати на прийом у фахівця — не надто приємно. Тим паче, коли йдеться про лікування серця чи судин.

Консультація кардіолога потрібна при появі перших збоїв серцевого ритму, тож не витрачайте свій час у чергах, поки дискомфорт перетворюється у біль! 

У кардіологічному відділенні медичного центру Oculus фахівці оцінять стан вашої серцево-судинної системи, детально розкажуть про профілактику захворювань чи запропонують необхідне лікування у разі потреби.

Звертайтеся, адже у нас ви отримаєте якісні лікарські послуги за демократичними цінами.

Кваліфіковані послуги кардіолога у Львові — в МЦ «Окулюс»!   

Фахівці медичного центру «Окулюс» володіють значним досвідом лікування серцево-судинних захворювань різного типу та складності. Наша команда кардіологів працює під керівництвом професора Григорія Кияка — провідного спеціаліста нашої клініки. Тож із нами ви у надійних руках!

Подбайте про здоров’я свого серця сьогодні, і організм віддячить вам гарним самопочуттям завтра!

Лікарі:
Кияк Григорій Юліанович
Кардіологія
Кияк Григорій Юліанович
- лікар-кардіолог

Лікар-кардіолог

Спеціалізація: кардіологія

Аспірант кафедри сімейної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Закінчив магістратуру з кардіології на базі інфарктного відділення Лікарні швидкої медичної допомоги у Львові. Виконавець фундаментального дослідження з кардіології, що фінансувалося МОЗ України.

Учасник 12 наукових конференцій, 14 друкованих праць, має 2 патенти.

Засновник Всеукраїнської громадської організації «Я ДБАЮ», мета якої — сприяти формуванню здорового та освіченого суспільства шляхом популяризації активного способу життя та саморозвитку.

2012 рік — участь у конференції в Мюнхені (Німеччина).

2013 рік — участь у медичній конференції в Мілані (Італія).

2013 рік — пройшов спеціалізацію з реанімаційних заходів Advanced Life Support (ALS), сертифікований Європейською та Польською радами реанімації, Краків (Польща).

2013 рік — пройшов курс інструкторів з основ реанімації (CPR/BLS) та користування зовнішнім дефібрилятором (AED) за стандартами Європейської Ради Реанімації (ERC), за участю Служби швидкої допомоги Угорської Мальтійської Служби Допомоги, 2004.

cardio
?>
Довіра, здобута працею!