Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Неврологія

Неврологія  − це розділ медицини, який вивчає захворювання центральної та периферичної нервової системи, методи її діагностики та лікування захворювань. З кожним роком питання неврології стають більш актуальними серед суспільства, часті розлади нервової системи потребують детальної нашої уваги та вчасного звернення до спеціаліста.

Приводами до звернення до невролога можуть стати: частий головний біль, запаморочення, порушення координації, періодичний біль  або неприємні відчуття в області спини, рук, ніг, їх затерпання, втрата свідомості, пам’яті, тощо.

Консультація у невролога дає можливість  встановити наявність захворювання і отримати чітку схему лікування відповідно до сучасних стандартів і протоколів лікування, отримати рекомендації щодо профілактики захворювань.

Окрім консультації лікаря-невролога в МЦ «Oculus» можна пройти необхідні інструментальні та лабораторні дослідження. Це дозволяє глибше розглянути проблему на призначити правильне лікування.

Вчасне звернення до спеціаліста цього напряму допоможе Вам запобігти появі багатьох захворювань та підтримати добрий стан Вашого здоров’я.Неврологія  − це наука та розділ медицини, який вивчає захворювання центральної та периферичної нервової системи, займається її діагностикою та лікуванням захворювань.

З кожним роком питання неврології стають більш актуальними серед суспільства, часті розлади нервової системи потребують детальної нашої уваги та вчасного звернення до спеціаліста. Приводом до звернення можуть стати : частий головний біль, запаморочення, порушення координації, періодичний біль  або неприємні відчуття в області спини, рук, ніг, їх затерпання, втрата свідомості, пам’яті, тощо.

Консультація у невролога дає можливість  встановити наявність захворювання і отримати чітку схему лікування і вирішення відповідно до сучасних стандартів і протоколів лікування, отримати рекомендації щодо профілактики захворювань.

Треба розуміти, що послуги лікаря-невролога  представлені не лише консультацією спеціаліста, а також надаванням інструментальних та лабораторних досліджень. Це дозволяє розібратись з проблемою комплексно і знайти вірне рішення.

Вчасне звернення до спеціаліста цього напряму, також допоможе Вам завчасно     запобігти появі багатьох хвороб та підтримати добрий стан вашого здоров’я.

Лікарі:
Гурська Оксана Володимирівна
Гурська Оксана Володимирівна
- лікар-невропатолог вищої категорії, магістр медицини
Спеціалізація:

Спеціалізація: загальна невропатологія

1995р.- закінчила ЛНМУ ім. Д. Галицького
1997р.- магістр за фахом «неврологія»
3 1998р.- працює у відомчій медицині на посаді невропатолога поліклініки
2011р.- атестована на вищу категорію

nevrologija
Довіра, здобута працею!