Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Дерматологія

Сучасна дерматокосметологія стрімко рухається  вперед, з кожним роком цей напрям поповнюється все більш інноваційними методами та послугами в підтримці та покращені стану шкіри. Найновіші світові методи діагностики дозволяють пацієнту покращити, оздоровити зовнішній вигляд своєї шкіри, або, за потреби, вилікувати її швидше та з меншими незручностями.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого центру нададуть Вам повноцінну консультацію і підберуть індивідуальні способи та засоби підтримки здоров’я Вашої шкіри, та створення її довершеного образу.

Дерматокосметологічний кабінет медичного центру надає такі послуги:

  • лазерна епіляція,
  • фотоомолодження шкіри,
  • фотолікування акне,
  • лазерний карбоновий пілінг,
  • лікування оніхомікозу (грибка) нігтів.

Ми повинні пам’ятати, що добрий стан шкіри необхідно підтримувати постійно, важко переоцінити його роль в нашому житті. Не буває рано чи пізно покращити свій вигляд, але за цим стоїть ретельний догляд.Сучасна дермакосметологія стрімко рухається  вперед, с кожним роком цей напрям поповнюється все більш інноваційними методами та послугами в підтримці та покращені стану шкіри. Найновіші світові методи діагностики дозволяють пацієнту покращити, оздоровити зовнішній вигляд своєї шкіри, або, за потреби, вилікувати її швидше та з меншими незручностями.

Висококваліфіковані спеціалісти нашого центру нададуть Вам повноцінну консультацію і підберуть індивідуальні способи та засоби підтримки здоров’я Вашої шкіри, та створення її довершеного образу.

Дерматокосметологічний кабінет медичного центру надає такі послуги, як: лазерна епіляція, фотоомолодження шкіри, фотолікування акне, лазерний карбоновий пілінг, лікування оніхомікозу (грибка) нігтів.

Ми повинні пам’ятати, що добрий стан шкіри необхідно підтримувати постійно, важко переоцінити його роль в нашому житті. Не буває рано чи пізно покращити свій вигляд, але за цим стоїть ретельний догляд.

Лікарі:
Хомик Андрій Андрійович
Хомик Андрій Андрійович
- - лікар-дерматовенеролог вищої категорії
Спеціалізація:

Зікінчив Львівський державний медичний інститут.

Стаж роботи за спеціальністю – понад 30 років.

Основне місце праці – Львівський обласний комунальний шкірно-венерологічний диспансер.

статті:
Довіра, здобута працею!