Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Стоматологія Імплантація Інфаркт — попередити можливо

  Інфаркт — попередити можливо

  Автор: Лікар-кардіолог МЦ “Oculus” Кияк Григорій Юліанович

  Очевидно, певна частина людей вважають, що достатньо знають про перші ознаки захворювання серця, а тому не обов’язково бути під наглядом лікаря. Проте правда у тім, що Ви не можете відчути та діагностувати перші прояви захворювання.
  Інфаркт — попередити можливо

  Медичний центр «Oculus» закликає своїх пацієнтів до раннього звернення до кардіолога. Крім того, якщо вам більше 35 років, якщо у Вашій родині хтось мав проблеми із серцево-судинною системою та, зрозуміло, якщо у вас виявили захворювання серця чи судин — обстеження варто проходити щорічно.

  1. Анамнез захворювання
  Консультація у кардіолога починається із збору інформації для того, щоб отримати чітку картину актуального стану здоров’я. Цей етап допоможе лікарю отримати необхідну інформацію для постановки діагнозу, а також обрати потрібні додаткові дослідження.
  2. Фізикальне обстеження
  Фізикальне обстеження – досить просте, проте надзвичайно важливе для визначення загального стану Вашого здоров’я. У нашій клініці існує певний клінічний протокол, під час якого лікар перевіряє загалом роботу усього організму. Наприклад, Ваші зріст та маса тіла показують, наскільки високий ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Також визначають показники артеріального тиску, частоти серцевих скорочень, частоти дихання і т.д.
  3. Додаткові обстеження
  Часто постановка точного діагнозу вимагає ряду додаткових методів обстеження. Це означає, що у медичному центрі «Oсulus» лікар-кардіолог може направити Вас до інших спеціалістів. Для діагностики захворювань серця найбільш популярними додатковими методами обстеження є електрокардіографія та електрокардіографія із навантаженням (тредміл-тест), ехокардіографія (ЕхоКГ), 24-годинне моніторування ЕКГ за Холтером, комп’ютерна ангіографія із визначенням коронарного кальцію та золотий метод діагностики ішемічної хвороби серця – коронарографія. Фактично завжди необхідними є лабораторні обстеження.
  4. Симптоми
  Ще одним важливим інструментом у дослідженні захворювань серця є ретельний контроль Ваших скарг та симптомів. Існує цілий ряд характерних ознак, які дають можливість правильно та своєчасно діагностувати хвороби серця.
  5. Фактори ризику
  Виявлення Ваших факторів ризику допомагає нашим лікарям-кардіологам визначити, який рівень ризику розвитку інфаркту міокарда. До цих факторів відносять спосіб життя (нап.: зловживання алкоголем, тютюнопаління), надмірна маса тіла та ожиріння, генетична схильність та багато інших. Під впливом цих факторів розвивається гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, атеросклероз, інфаркт міокарда та серцева недостатність.
  На консультації лікаря-кардіолога Ви також отримаєте усі відповіді на питання, тому підготуйте їх заздалегідь.

  Бережіть себе!
  Кияк Григорій Юліанович

  Довіра, здобута працею!