Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

Міжнародна зустріч рефракційних хірургів Alcon WaveLight® Technology Users Meeting 2015

З 19 по 21 червня 2015 року в м. Гамбур, що в Німеччині, відбулася міжнародна зустріч рефракційних хірургів Alcon WaveLight® Technology Users Meeting 2015.

Конференція “Майбутнє вже сьогодні” про Лазерну корекцію зоруКонференція “Майбутнє вже сьогодні” про Лазерну корекцію зору

Вже вкотре медичний центр „Oculus” зібрав у себе за круглим столом колег, друзів, пацієнтів, щоб поділитися цінним досвідом у галузі офтальмології та провести спільну розмову з питань організації медичної допомоги людям з вадами зору .

Щорічний конгрес Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS) у Відні

Працівники медичного центру «Oculus» взяли участь у щорічному 33-му конгресі Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS ), який відбувся 11-14 липня 2015 року у м.Відень, Австрія.

Міжнародна конференція психотерапевтів “Between Past and Future” у Греції

30 вересня – 3 жовтня 2015 року відбулася 5-та міжнародна конференція психотерапевтів “Між минулим та майбутнім” в місті Порто Хелі, що у Греції. На конференції обговорювалися актуальні питання психіатрії та психотерапії, взяло участь понад 100 молодих спеціалістів з усього світу.

Амбліокор – відео – комп’ютерний аутотренінг

Метод, що реалізується приладом «Амбліокор», називається відео – комп’ютерним аутотренінгом (ВКА). В його основу покладено умовно-рефлекторна технологія, що дозволяє відновити контроль збоку нервової системи за процесами, що протікають в зоровому аналізаторі.

Лазерна корекція зору – безпечний, ефективний та сучасний метод покращення зору

Здавна відомі два оптичні методи корекції зору при короткозорості чи далекозорості: окуляри та контактні лінзи. Однак, в останні десятиліття з'явилася і третя можливість, яка стала реальною альтернативою традиційним методам – лазерна корекція зору.

Причини катаракти

Катаракта — це зміни природного кришталика ока, який втрачає свою прозорість внаслідок вікових змін в структурі білків, з яких він складається. Змінений (мутний) кришталик втрачає свою здатність правильно фокусувати світлові промені на сітківці, в результаті чого формується розмите нечітке зображення.

Як вилікувати мігрень?

Немає на Землі людини, яка, хоча б раз у житті, не скаржилася б на сильний головний біль. Біль буває різний: ниючий, розпираючий, пекучий, стискаючий стріляючий. Часто пацієнти скаржаться також на пульсуючий головний біль. Біль, який заважає нашій повсякденній роботі, перешкоджає якісно виконувати професійні та домашні обов’язки. Головний біль може бути основною, а іноді і єдиною скаргою більше ніж при 45 різних захворюваннях.

Що необхідно, а що заборонено робити з контактними лінзами?

Контактні лінзи - питання досить обширне і багатогранне. Це непомітна альтернатива окулярам. Але дуже важливо не лише знати, а й дотримуватися основних правил догляду за лінзами. Це незамінна умова, щоб отримати кращий зір і зберегти здоров’я своїх очей.

Периметр Twinfield 2 Oculus (Німеччина)

Периметрія — це метод обстеження та визначення меж поля зору. За допомогою периметрії проводиться діагностика захворювань сітківки або ж очного нерва. У МЦ “Окулюс” ми використовуємо професійний периметр, котрий дозволяє зафіксувати найменші відхилення зору на найбільш ранніх стадіях.

Периметр Twinfield 2 Oculus
Довіра, здобута працею!