Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Міжнародна зустріч рефракційних хірургів Alcon WaveLight® Technology Users Meeting 2015

  З 19 по 21 червня 2015 року в м. Гамбур, що в Німеччині, відбулася міжнародна зустріч рефракційних хірургів Alcon WaveLight® Technology Users Meeting 2015.

  Конференція “Майбутнє вже сьогодні” про Лазерну корекцію зоруКонференція “Майбутнє вже сьогодні” про Лазерну корекцію зору

  Вже вкотре медичний центр „Oculus” зібрав у себе за круглим столом колег, друзів, пацієнтів, щоб поділитися цінним досвідом у галузі офтальмології та провести спільну розмову з питань організації медичної допомоги людям з вадами зору .

  Щорічний конгрес Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS) у Відні

  Працівники медичного центру «Oculus» взяли участь у щорічному 33-му конгресі Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS ), який відбувся 11-14 липня 2015 року у м.Відень, Австрія.

  Міжнародна конференція психотерапевтів “Between Past and Future” у Греції

  30 вересня – 3 жовтня 2015 року відбулася 5-та міжнародна конференція психотерапевтів “Між минулим та майбутнім” в місті Порто Хелі, що у Греції. На конференції обговорювалися актуальні питання психіатрії та психотерапії, взяло участь понад 100 молодих спеціалістів з усього світу.

  Професійна гігієна зубів

  Професійна гігієна є першим етапом у комплексному лікуванні зубів.Щоденна гігієна порожнини рота з використанням найсучасніших засобів на жаль не зробить ваш рот ідеальним. Завжди знайдуться місця незнайомі з вашою зубною щіткою.

  професійна гігієна зубів

  Ортодонтія: виправлення прикусу, встановлення брекет-системи

  ортодонтія

  Лікування пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу

  лікування пародонтиту

  Професійне відбілювання зубів

  відбілювання зубів

  Встановлення вінірів

  вініри

  Видалення зуба: просте і складне видалення зубів

  видалення зуба
  Довіра, здобута працею!