Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Крововилив в око


Крововилив в око

Крововилив в око інколи  стає недооцінений симптом, котрий може свідчити про серйозні проблеми з очима.

Крововилив  проявлятися такими симптомами як: затуманення зору, плаваючі «мушки» або «павутина» перед очима, інколи, значна втрата зору.

Небезпека криється в тому, що часто (на початку захворювання) крововилив  “розсмоктується” сам. Зір  з часом частково або повністю повертається і пацієнт відкладає візит до лікаря. Захворювання прогресує, виникають важчі ускладнення, що призводять до незворотньої втрати зору.

Причини крововиливу в око:

  • Тупа травма ока чи голови
  • Важке фізичне навантаження,
  • Гіпертонічна хвороба
  • Цукровий діабет
  • Системні захворювання

Лікування крововиливу в око

Як Ви вже напевно зрозуміли, оскільки причин крововиливу існує так багато, то і лікування також призначається індивідуально, залежно від факторів, що власне спричинили крововилив. Тому дуже важливо звертатись до лікарів вчасно.

Самотужки визначити причину та серйозність крововиливу важко. Наступна інформація надається Вам лише для ознайомлення. Не використовуйте їх для самодіагностики!

Отож, досить красномовною може бути локалізація крововиливу:

  • Крововилив в склеру – найпоширеніший та найбільш помітний. Його спричинити можуть травми, стрибки тиску, ламкість судин.  Такі крововиливи поверхневі, зазвичай не несуть в собі загрози та проходять без втручання за 7 днів.
  • Крововиливи в порожнину ока – можуть проявляти себе як і незначним затуманенням зору чи «павутиною перед оком», так і значною втратою зору. Дрібний крововилив розсмоктується самостійно. Масивний крововилив вимагає медикамнтозного чи хірургічного лікування. Результатом, зазвичай, є відновлення зору.
  • Крововилив у сітківку – найнебезпечніший варіант. Адже сітківка – це оболонка ока, що сприймає світло та передає імпульси далі в мозок, завдяки чому ми і бачимо зображення. Кров не лише заважає світлу потрапити на сітківку а й токсично впливає на її структуру та функцію,   це призводить до значної, інколи незворотньої втрати  зору. Такі крововиливи лікувати найважче.

Народні методи у боротьбі із крововиливом в очі

Звісно, як і з будь-якої іншою хворобою, народна медицина “знає, що робити”. Друзі, ми розуміємо бажання лікуватись натуральними препаратами та уникати “хімії”. Лікарські рослини використовували сотні років. Їх перевіряли, компонували з іншими та експериментували із дозуванням. І саме з тих, котрі виявились найбільш ефективними, розробили багато ліків.

 

Самолікування може призвести до погіршення стану. Не користуйтесь порадами з мережі, в більшості випадків вони є абсолютно недієвими. Таким чином Ви просто гаєте час.

Тож, не варто експериментувати на собі, краще одразу проконсультуватись в офтальмолога та отримати фахову допомогу.

Підсумки:

Отож, підсумовуючи усе вище написане: крововилив в око може бути дрібницею, а може свідчити про серйозні проблеми. Тож варто одразу ж звернутись до офтальмолога, якому ви довіряєте, та отримати професійну консультацію і допомогу. Таким чином Ви вбережете себе від небезпек, котрі супроводжують хибне діагностування та неправильне лікування.

Звертайтесь до лікаря-офтальмолога в медичний центр Окулюс. Записуйтесь на консультацію за телефоном +38 (098) 564 52 75. Зволікання чи “народні” методи лікування можуть лише нашкодити. Адже ступінь пошкодження та максимально ефективний план лікування може скласти лише лікар.

 

Довіра, здобута працею!