Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Блог Особливості лікування «Рефракційний пленер `18», 18-19 жовтня 2018, Київ.

  «Рефракційний пленер `18», 18-19 жовтня 2018, Київ.

  18-19 жовтня 2018 року кафедра офтальмології спільно з ГО «Всеукраїнським альянсом  катарактальних і рефракційних хірургів» та ГО «Асоціацією дитячих офтальмологів та оптометристів України» провели науково-практичну конференцію з міжнародною участю  «Рефракційний пленер `18», яка присвячена 100 річчю заснування  Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика і проходила у Міжнародному конгрес-центрі, Український дім, м. Київ, Хрещатик 2.

  У роботі заходу взяли участь понад 1436 лікарів офтальмологів, лікарів офтальмологів дитячих та оптометристів України, в тому числі фахівці офтальмологи з Швейцарії, Великобританії, Індії, Фінляндії, Латвії, Литви та Білорусії. Мета конференції – поширення новітніх знань та навичок з офтальмології і оптометрії.

  Програма конференції включала сім пленарних засідань тематичних лекцій у двох залах на 700 та 200 слухачів; 14 тренінгів за різними напрямами офтальмології, які безперервно і паралельно проводилися в трьох змодельованих навчальних кімнатах та кожні дві години зміняли один одного протягом двох днів; 4 майстер–класи з елементами WETLAB і дистанційного навчання.

  Завдяки впроваджені передових технологій, протягом конференції слухачі з усіх регіонів України мали можливість не тільки відвідати лекції та майстер-класи іноземних спеціалістів із Швейцарії (prof. Helmer Schweizer), Індії (prof. Arulmozhi Varman N.V), Фінляндії (prof. Kasperi Kankare), Білорусії (prof. Dravitzha L.V.) та Латвії (Solomatin A.I.), пряма трансляція усіх засідань, лекцій та тренінгів відбувалася on-line у виставковому центрі, а також в Internet на YouTube.

  Окрема увага була приділена навчанню молодих українських вчених-офтальмологів, інтернів та оптометристів. Вони мали можливість опановувати навички підбору контактних лінз, роботи на сучасному лазерному обладнанні та внутрішньоочного введення препаратів на спеціально відведених тематичних майстер-класах, протягом яких були проведені жваві дискусії, розглянуті та обговорені клінічні приклади і складні випадки, надані відповіді на численні запитання. Перші в Україні майстер-класи «Жива оптометрія» за участю тематичних пацієнтів і одночасно 700 лікарів відбулися у першій і другий день заходу в Великому залі Міжнародного конгрес-центра.

  S-e: https://nmapo.edu.ua/n/nov/p/3505-naukovo-praktychna-konferentsiia-z-mizhnarodnoiu-uchastiu-refraktsiinyi-plener-18

  Довіра, здобута працею!