Лікар-офтальмолог, вітреоретинальний хірург МЦ “Oculus” Плевачук Ольга Юріївна отримала грант на стажування в одній з європейських клінік.
Нашого фахівця радо прийняла Іспанія.
Протягом місяця лікар пліч-о-пліч працювала з провідними хірургами відділення патології сітківки у Fundación Oftalmológica del Mediterráneo (FOM) (Валенсія), а також ознайомилася з новими підходами хірургічного та терапевтичного лікування патології рогівки,катаракти та глаукоми у профільних відділеннях клініки.
Дякуємо колегам з Fundación Oftalmológica del Mediterráneo за теплий прийом та безцінний досвід.![15027848_1267267976659069_3221145584164285571_n](https://oculus.lviv.ua/wp-content/uploads/2016/11/15027848_1267267976659069_3221145584164285571_n.jpg)
![15032084_1260542273998306_2667348298341586553_n](https://oculus.lviv.ua/wp-content/uploads/2016/11/15032084_1260542273998306_2667348298341586553_n.jpg)
![14993510_1260540580665142_4706064979163377096_n](https://oculus.lviv.ua/wp-content/uploads/2016/11/14993510_1260540580665142_4706064979163377096_n.jpg)
![15085598_1260548197331047_5449738616244849434_n](https://oculus.lviv.ua/wp-content/uploads/2016/11/15085598_1260548197331047_5449738616244849434_n.jpg)
![15107318_1260542920664908_3323664555824852142_n](https://oculus.lviv.ua/wp-content/uploads/2016/11/15107318_1260542920664908_3323664555824852142_n.jpg)