Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

FILATOV MEMORIAL LECTURES 201923-24 травня відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю “Філатовські читання-2019”, м. Одеса

Цей захід об’єднує актуальну науково-практичну програму: засідання, виставки та експозиції, а також надає можливість вченим, дослідникам, практикуючим лікарям-офтальмологам і фахівцям суміжних напрямів (неонатологам, радіологам, хіміотерапевтам, невропатологам, фтизіатрам, фармакологам і біологам) обмінятися досвідом та підвищити свій рівень кваліфікації. У науково-практичній конференції беруть участь більше ніж 600 фахівців офтальмології з усіх областей України, а також спеціалісти зарубіжних країн: Айзербаджану, Великобританії, Болгарії, Італії, Казахстану, Німеччини, Республіки Білорусь, Словаччини, Туреччини, Узбекистану, Швейцарії та Японії.

Дводенна програма науково-практичної конференції присвячена пріоритетним напрямкам офтальмології:
-патологія рогівки ока,
-кератопластика,
-травми і опіки очей та їх придатків,
-патологія кришталика,
-глаукома,
-новоутворення ока та орбіти,
-сучасні органозберігаючі методи лікування офтальмоонкології,
-діабетичні ураження очей,
-вітреоретинальна патологія,
-застосування лазера при офтальмопатології,
-реконструктивна хірургія,
-патологія судинної оболонки, сітківки та зорового нерва,
-офтальмопатологія дитячого віку,
аномалії рефракції,
патологія окорухового апарату.

На пленарних, секційних засіданнях, сателітних симпозіумах та стендовій секції понад 130 українських та зарубіжних фахівців представляють свої інноваційні рішення, винаходи, вдосконалення в галузі офтальмології.

Модератором третьої сесії конференції “СУЧАСНІ АСПЕКТИ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ГЛАУКОМИ” став головний лікар М.Ц. “Окулюс” професор Новицький Ігор Ярославович.

Доповідачами були: Федоров Л. А. “Операції фільтруючого типу: за і проти” ; Мельник В.О. “Мікроінвазивні операції: за і проти”; Новицький І. Я.” Комбіновані операції: за і проти”; Сердюк В. М. “Хірургія закритокутової глаукоми”

Сесія відрізнялась дискусійною формою зустрічи. Кожен присутній мав змогу не лише поставити запитання, а й висловити власну думку, що до висвітленої проблеми.

Довіра, здобута працею!