Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Психотерапія EURETINA 9th Winter Meeting Prague 2019

  EURETINA 9th Winter Meeting Prague 2019

  Європейське товариство спеціалістів з сітківки (EURETINA) було створено у 1999 році з метою сприяння обміну знаннями між європейськими фахівцями-ретинологами та вітрео-ретинальними хірургами. З 1-го Конгресу EURETINA у 2001 році кількість учасників швидко зросла з 211 до 5000 у останні роки.

  Цього року дев’ятий міжнародний зимовий з’їзд EURETINA примало місто Прага.

  Цьогорічна програма складалась з таких основних розділів

  1. Diabetic Retinopathy
  2. AMD
  3. Vitreoretinal Surgery
  4. Case Studies
  5. ImagingRetinal Dystrophies

  Обговорювалося багато актуальних тем.

  Професор Tunde Peto наголосила про необхідні термінові стратегії для подолання епідемії діабету та захворювань очей, пов’язаних з діабетом, що загрожує знищити систему охорону здоров’я в усьому світі.

  Оскільки, за оцінками, 425 мільйонів людей у ​​всьому світі постраждали від діабету. «Сьогодні у Європі сьогодні кожна шосте немовля з високим ризиком захворіти на діабет. Від діабету помирають більше людей  ніж від малярії, туберкульозу та ВІЛ-СНІДу. Прогнозовано, що сліпота, пов’язана з діабетом, зросте на 8%, а помірне зниження зору приблизно на 29% щороку », – сказала вона.

  Також,  в рамках конференції проходила презентація плакатів, що охопила цікавий спектр актуальних тем у нинішніх дослідженнях сітківки,  підходів генної терапії, оперативних технік при макулярному отворі то що.

  Оголошуючи трьох лауреатів,  Sebastian Wolf, президент EURETINA, сказав, що високи

  й рівень доповідачів зробив вибір  переможців дуже складним для суддівської комісії.

  Перше місце та чек на 2 000 євро надійшли до Італії, лікарю Giulia Airagh, за презентацію “Inverted internal limited membrane flap peeling technique for large macular holes: 1-year results”.

  Відвідування EURETINA  Winter Meeting для наших лікарів-офтальмологів стало вже доброю традицією.

  Нові теми для дискусій,  цікаві знайомства та  інноваційні дослідження – найкраща мотивація для самовдосконалення та росту.

  Більше інформації про конференцію можна знайти на офіційній сторінці EURETINA в соціальній мережі   https://www.facebook.com/pg/euretina/posts/
  або на офіційному сайті   http://www.euretina.org/congress/prague-2019/programme/

   

  Довіра, здобута працею!