Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

Головна Напрямки Кардіологія Оптичний когерентний томограф 3D-OCT-1Topcon (Японія)

Оптичний когерентний томограф 3D-OCT-1Topcon (Японія)

12.05.2016

Високошвидкісний тривимірний оптичний когерентний томограф з вбудованою немідріатичною ретинальной камерою для оцінки стану центральних структур очного дна.
Основні відмінні особливості 3D OCT-1:
– Комбінація Fourier Domain OCT з кольоровою немідріатичною фундус-камерою.
– Високошвидкісне сканування.
– Інтуїтивне і просте у використанні програмне забезпечення TrueMap™.
– Кольорове і чорно-біле тривимірне представлення області сканування з виділенням і поділом шарів.
– Ручне коректування меж шарів.
– Точна відповідність області сканування кольоровому знімку очного дна (інфрачервоний механізм) з технологією Pin-Point Registration™.
– 7 видів сканування, в т.ч. кільцеве і растрове сканування.
– Накладення результатів серійного лінійного сканування однієї ділянки для збільшення чіткості результату.
– Створення робочої комп’ютерної мережі, імпорт даних і інтеграція з програмою IMAGEnet.

Високошвидкісне B-сканування (0.05 с) істотно знижує вплив рухів очного яблука пацієнта на отримання результату, тим самим робить процедуру обстеження більш комфортною. І найголовніше, при високошвидкісному отриманні даних зовсім не страждає точність сканування сітківки. Тривимірне представлення очного дна у вигляді достовірних і повторно відтворюваних результатів. Високоточна реєстрація даних завдяки скануванню з високою плотністю.

Програмне забезпечення дозволяє зіставити дані сканування з фотографією очного дна і точно відпозиціонувати їх по судинним аркадам з можливістю ручної корекції положення області сканування щодо структур очного дна, зображених на кольоровому знімку. Відтворюваність результатів, сумісність з IMAGEnet™, програмне забезпечення TrueMap™ і порівняльна технологія Pin-Point Registration™ роблять інструмент потрібним у будь-якій клініці, де прагнуть інтегрувати обладнання в єдину мережу.

Доступні різні види автоматичного аналізу переднього сегмента ока, такі як: поділ шарів рогівки, вимірювання товщини рогівки і епітелію, вимір радіусу кривизни рогівки, розпізнавання форми і меж кута ока, а так само його функцій.

Довіра, здобута працею!