Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

Головна Напрямки Стоматологія Хірургія Операційний мікроскоп OMS-800 OFFISS Topcon (Японія)

Операційний мікроскоп OMS-800 OFFISS Topcon (Японія)

12.05.2016

Лінійка операційних мікроскопів преміум-класу OMS-800 є ідеальним вибором для всіх сучасних офтальмохірургічних операцій, включаючи катарактальну і вітреоретинальну хірургію. Інноваційна система OFFISS (оптична безволоконная система для проведення вітреоретинальних втручань) дозволяє хірургам працювати бімануально без використання оптоволоконного освітлення.

Даний мікроскоп має ряд ключових особливостей:
– вбудоване щілиноподібне освітлення.
– бімануальна вітректомія без додаткового оптоволоконного освітлення.
– подвійний фокусуючий механізм.
– програмована багатофункціональна педаль.
– придатність для всіх офтальмологічних операцій.
– спеціальний дизайн, що зменшує займаний простір, вивільняю більше вільної робочої площі в операційній.
– легка заміна освітлювальної лампи завдяки миттєвому включенню запасний лампи шляхом повороту спеціального перемикача.

oms 800 offiss topcon 1

Чудова просвітлена оптика з особливим захисним покриттям гарантує чітке, контрастне, реалістичне, вільне від аберацій зображення протягом багатьох років експлуатації. При проведенні операцій, завдяки вбудованому стерео-варіатору, прилад дозволяє досягати відмінної комбінації оптимальних кутів освітлення і глибини фокусування, забезпечуючи справжнє стереоскопічне зображення, чіткий червоний рефлекс і детальне розпізнавання шарів кришталика навіть у пацієнтів з вузьким зіницею.

Система OFFISS має найширший кут огляду – 130 °, функцію автоматичної інверсії зображення в момент активації системи, систему придушення рогівкового рефлексу, легко знімаються і стерилізуються лінзи, можливість інтраопераційної візуалізації інструментальних портів зсередини.

Оптична головка мікроскопа з вбудованим подільником променя і бінокуляр із змінним кутом нахилу від 45 ° до 90 ° надають хірургу максимальний комфорт при проведенні операцій.
Багатофункціональна вологостійка педаль дає хірургу можливість управляти практично всіма функціями мікроскопа: регулювання інтенсивності освітлення, збільшення зображення, зміна фокусування, вибір кута освітлення, зміна положення мікроскопа по осях XY. Функції кнопок на педалі можуть програмуватися за бажанням хірурга.

Для полегшення роботи хірургів в мікроскопі використана унікальна двошвидкісна система фокусування оптичної головки. При проведенні ряду операцій, коли оптичну головку мікроскопа доводиться відсувати і повертати у вихідне положення, хірургу досить провести попереднє або тонке фокусування, скориставшись однією з функцій педалі управління.

У разі виходу з ладу основний освітлювальної лампи за допомогою спеціального перемикача можна негайно ввести в дію запасну лампу. Крім цього, спеціальний світловий індикатор буде оповіщати про те, якщо запасна лампа вийшла з ладу. Це дозволяє проводити просту діагностику системи освітлення до початку операції.

Довіра, здобута працею!