Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Лабораторія Операційний мікроскоп OMS-800 OFFISS Topcon (Японія)

  Операційний мікроскоп OMS-800 OFFISS Topcon (Японія)

  12.05.2016

  Лінійка операційних мікроскопів преміум-класу OMS-800 є ідеальним вибором для всіх сучасних офтальмохірургічних операцій, включаючи катарактальну і вітреоретинальну хірургію. Інноваційна система OFFISS (оптична безволоконная система для проведення вітреоретинальних втручань) дозволяє хірургам працювати бімануально без використання оптоволоконного освітлення.

  Даний мікроскоп має ряд ключових особливостей:
  – вбудоване щілиноподібне освітлення.
  – бімануальна вітректомія без додаткового оптоволоконного освітлення.
  – подвійний фокусуючий механізм.
  – програмована багатофункціональна педаль.
  – придатність для всіх офтальмологічних операцій.
  – спеціальний дизайн, що зменшує займаний простір, вивільняю більше вільної робочої площі в операційній.
  – легка заміна освітлювальної лампи завдяки миттєвому включенню запасний лампи шляхом повороту спеціального перемикача.

  oms 800 offiss topcon 1

  Чудова просвітлена оптика з особливим захисним покриттям гарантує чітке, контрастне, реалістичне, вільне від аберацій зображення протягом багатьох років експлуатації. При проведенні операцій, завдяки вбудованому стерео-варіатору, прилад дозволяє досягати відмінної комбінації оптимальних кутів освітлення і глибини фокусування, забезпечуючи справжнє стереоскопічне зображення, чіткий червоний рефлекс і детальне розпізнавання шарів кришталика навіть у пацієнтів з вузьким зіницею.

  Система OFFISS має найширший кут огляду – 130 °, функцію автоматичної інверсії зображення в момент активації системи, систему придушення рогівкового рефлексу, легко знімаються і стерилізуються лінзи, можливість інтраопераційної візуалізації інструментальних портів зсередини.

  Оптична головка мікроскопа з вбудованим подільником променя і бінокуляр із змінним кутом нахилу від 45 ° до 90 ° надають хірургу максимальний комфорт при проведенні операцій.
  Багатофункціональна вологостійка педаль дає хірургу можливість управляти практично всіма функціями мікроскопа: регулювання інтенсивності освітлення, збільшення зображення, зміна фокусування, вибір кута освітлення, зміна положення мікроскопа по осях XY. Функції кнопок на педалі можуть програмуватися за бажанням хірурга.

  Для полегшення роботи хірургів в мікроскопі використана унікальна двошвидкісна система фокусування оптичної головки. При проведенні ряду операцій, коли оптичну головку мікроскопа доводиться відсувати і повертати у вихідне положення, хірургу досить провести попереднє або тонке фокусування, скориставшись однією з функцій педалі управління.

  У разі виходу з ладу основний освітлювальної лампи за допомогою спеціального перемикача можна негайно ввести в дію запасну лампу. Крім цього, спеціальний світловий індикатор буде оповіщати про те, якщо запасна лампа вийшла з ладу. Це дозволяє проводити просту діагностику системи освітлення до початку операції.

  Довіра, здобута працею!