Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Стоматологія Імплантація Навіщо лікувати молочні зуби, якщо вони все одно випадуть?

  Навіщо лікувати молочні зуби, якщо вони все одно випадуть?

  12.05.2016

  Батьки часто запитують: ”Хіба молочні зуби взагалі варто лікувати? Вони ж рано чи пізно випадуть…”. Як не дивно, такі ж питання часом можна почути навіть від стоматологів. Отож, відповідаємо:

  Якщо відкладати лікування зуба, навіть молочного зубчика, то він перетворюється на джерело постійної інфекції, а це, в свою чергу, шкодить зачатку постійного зуба. А ще в такому випадку зростає ризик інтоксикації, бо ж постійна інфекція шкодить всьому організму. Це веде до неприємностей із внутрішніми органами.
  молочні зуби
  Потрібно берегти молочні зубчики, бо ж вони виконують такі важливі функції для дитячого організму! Молочні зубки забезпечують правильну вимову, що дозволяє впевнено почуватись малюку. Якщо їх не лікувати, а видаляти через карієс, то це може привести до захворювань шлунково-кишкового тракту дитини. Крім того, молочні зубки тримають місце для постійних зубів. Якщо зуба бракує, тоді сусідні займають його місце і вкінці він прорізується не там, де потрібно. Необхідно зберігати молочні зуби до того часу, поки вони не випадуть самостійно.

  Варто знати, що молочні зубки вражають ті ж захворювання, що і постійні. Тому і лікування молочні зуби потребують “дорослого”, в тому числі і лікування кореневих каналів.

  Довіра, здобута працею!