Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Лазерна корекція зору у Львові

На зміну традиційним методам корекції зору (окуляри і контактні лінзи) невтримно приходить лазерна корекція.
Лазерна корекція зору – найбільш ефективний і безпечний метод лікування короткозорості, далекозорості і астигматизму. Ця методика сьогодні використовується в більше, ніж в 500 центрах лазерної корекції по всьому світі. За допомогою лазерної корекції більше 4 млн людей отримали добрий зір, забувши про окуляри і контактні лінзи.

Лазерна корекція зору в медичному центрі «Oculus» у Львові

Відновлення зору в нашому медичному центрі виконується на рівні провідних світових клінік. Для здійснення лазерного лікування використовують новітнє обладнання. Якщо Вас цікавить вартість лазерної корекції зору та лазерних методів лікування, перейдіть у розділ «Ціни».

Корекція зору за допомогою лазера проводиться швидко, а ефект від неї помітний одразу! Після професійної лазерної корекції зору в нашій клініці пацієнт відразу починає добре бачити, зір нормалізується протягом тижня і, що головне, результати процедури залишаються незмінними все життя. Повернути прекрасний зір допоможе лазерна корекція зору, відгуки на яку лише позитивні. Процедура дозволить повернути у Ваше життя чіткість і різноманіття барв та раз і назавжди позбавить від потреби носити окуляри чи контактні лінзи.

Важлива інформація для пацієнтів, які готуються до операції, наведена внизу сторінки в розділі “Статті”

Якість лазерного лікування в повній мірі залежить від рівня апаратури, на якому воно проводиться.
Результатом багаторічної роботи спеціалістів провідної світової компанії в галузі розробки медичного офтальмологічного обладнання Alcon став найшвидший в світі ексімерний лазер Wave Light EX500. Висока ефективність забезпечується алгоритмом WaveLight ® і більш швидкою лазерною головкою, що веде до меншого зневоднення строми рогівки під час процедури, меншої чутливості до рухів ока, робить процедуру більш комфортною для пацієнта і забезпечує оптимальні результати.
Лазерна хірургія ока в нашій клініці проводиться за допомогою саме WaveLight EX500, що на даний час є єдиним в Західній Україні.
Найновітніші розробки дають найкращі результати та вдячні відгуки пацієнтів!

Переваги лазерної корекції зору за методикою LASIK:

– Проводиться протягом 10-15 хвилин, при цьому вплив лазера на око не перевищує 30-40 секунд;
– Безболісна процедура відновлення зору (місцева крапельна анестезія);
– Проводиться без госпіталізації, в режимі “одного дня”;
– Мінімальний відновний період;
– Добре бачити пацієнт починає відразу після проведення лазерної корекції, а остаточно зір нормалізується протягом тижня;
– Передбачуваність результатів (вже після діагностики лікар зможе спрогнозувати можливий результат лазерної корекції зору);

Лазерна корекція зору у Львові — сучасні безпечні методи

2.1. Лазерне лікування при діабеті (діабетична ретинопатія)

Стандартом лікування при діабетичній ретинопатії є лазерна коагуляція сітківки. Як правило, проводиться 3-4 сеанси 1 раз на тиждень. При потребі лазерну коагуляцію сітківки повторюють. Якість лазерного лікування в повній мірі залежить від рівня апарату, за допомогою якого воно проводиться. Перший в Україні найновіший тип лазеру Iridex IQ 810 (США) проводить лазерну коагуляцію в двох режимах: звичайному і в режимі мікропульс. Така властивість є дуже важливою при лікуванні важкого ускладненням діабетичної ретинопатії – макулярного набряку сітківки. Макулярна ділянка – це найбільш делікатна і важлива для зору частина сітківки. В цій ділянці лазерну коагуляцію можна робити лише в режимі «мікропульс». Ця функція унікальна – вона дає можливість провести процедуру без найменшого пошкодження тканин. Такий лазер в Західній Україні є лише в нашій клініці Oculus в м. Львів (Iridex IQ 810).
Лазерна коагуляція сітківки призводить до стабілізації процесу до 80% випадків. Дана процедура значно зменшує ризик виникнення ускладнень які вимагають оперативного втручання.

2.2. Периферична коагуляція сітківки

Є ряд захворювань, що супроводжуються виникненням дегенеративних вогнищ на периферії сітківки. В цих ділянках сітківка є значно стоншена, тому тут найчастіше виникають її розриви, що може призвести до відшарування сітківки і втрати зору. Для того, щоб це попередити потрібно робити периферичну лазерну коагуляцію сітківки. Протягом 2-3 тижнів в ділянках коагулянтів утворюється рубцева тканина, що обмежує “проблемну” ділянку і не дозволяє розвинутись даному ускладненню.

2.3. Відмежовуюча лазерна коагуляція при розривах сітківки

Інколи при огляді офтальмолог виявляє ділянку розриву сітківки. Найчастіше це відбувається при захворюваннях, що супроводжуються значним стоншенням сітківки (близорукість, периферична дегенерація сітківки тощо) або після травм ока. Це дуже небезпечно – з великою вірогідністю вони можуть призвести до відшарування сітківки та втрати зору, тому їх обов’язково потрібно лікувати. Під час процедури лікар робить лазерну коагуляцію сітківки навколо розриву. Протягом 2-3 тижнів в ділянках коагулянтів утворюється рубцева тканина, що не дає підтікати під сітківку внутрішньоочній рідині, таким чином попереджаючи відшарування сітківки. В нашій клініці у Львові ці процедури проводяться на сучасному лазері Iridex IQ810 (США), який, на даний момент, є єдиним в Зх.Україні.

2.4. Фокальна і локальна лазерна коагуляція сітківки

Найчастіше такі види лазерної коагуляції сітківки в нашій клініці застосовують при таких захворюваннях як: центральна серозна хоріоретинопатія, цукровий діабет, тромбоз центральної вени сітквки (ТЦВС ) та її гілок. При центральній серозній хоріоретинопатії через дефект пігментного епітелію сітківки рідина з судинної оболонки підтікає під нейросенсорну частину сітківки. Коли рідина накопичується, нейроепітелій сітківки відшаровується, через що зір погіршується. Лазерне лікування центральної серозної хоріоретинопатії в нашій клініці проводиться в двох режимах: звичайному та в режимі «мікропульс» (виконується на сучасному лазері Iridex IQ 810 (США). Остання функція унікальна вона дає можливість провести процедуру без найменшого пошкодження тканин що сприяє «закриттю» дефекту в тих ділянках де звичайним лазером процедуру не проводять через небезпеку погіршення зору. При потребі таку процедуру можна повторювати. При незначно вираженій формі цукрового діабету та ТЦВС, коли на сітківці виявляється обмежені ділянки ішемії і робити панретинальну лазерну коагуляцію недоцільно, застосовується фокальна або локальна лазерна коагуляція сітківки.

2.5. Лазерна трабекулопластика

Лазерна трабекулопластика застосовується при глаукомі з метою зниження внутрішньоочного тиску. Методика полягає у нанесенні лазерних аплікатів на трабекулу , що призводить до покращення відтоку водянистої вологи. Ця процедура в нашій клініці проводиться в двох режимах: звичайному та в режимі «мікропульс» (виконується на сучасному лазері Iridex IQ 810 (США), який, на даний момент, є єдиним в Зх.Україні.

2.6. Транссклеральна циклокоагуляція

При термінальній болючій глаукомі для зниження внутрішньоочного тиску проводиться транссклеральна лазерна коагуляція ціліарного тіла (ділянки, що виробляє водянисту вологу). Лазер руйнує клітини циліарного тіла які виробляють внутрішньоочну рідину. Це веде до меншого утворення внутрішньоочної рідини та зменшення очного тиску. Проводиться на сучасному лазері Iridex IQ 810 (США), який, на даний момент, є єдиним в Зх.Україні.

Лікарі:
Новицький Ігор Ярославович
Новицький Ігор Ярославович
- перший український професор-офтальмолог в Західній Україні.
Спеціалізація:

Закінчив медичний факультет Івано-Франківського медичного інституту. Завідувач очного відділення Самбірської ЦРЛ Львівської обл.(1992р.); офтальмолог шпиталю м. Сана, Ємен (1990-92р.); асистент (1993-97), доцент (1997-2004р), професор (з 2004р) кафедри офтальмології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. З 2004 р. – керівник Львівського міського медичного центру “Мікрохірургія ока”.

Кандидат медичних наук (1986), доцент (1998), доктор медичних наук (2004), професор (2004).
Напрями наукових досліджень: діагностика, клініка і лікування захворювань рогівки; хірургічне лікування глаукоми; фармакохірургія.
Автор близько 100 наукових і навчально-методичних праць, серед них 4 патенти України, авторське свідоцтво на винахід, підручник, навчальний посібник. Керівник 4 дисертаційних робіт.

Основні наукові праці:
– “Экспериментальное и клиническое изучение эффективности фонофорезадиоксидина в лечении бактериальных кератитов и язв роговицы” (канд. дис.). Львів, 1986;
– “Очні хвороби” (підручник для медичних училищ і коледжів). Київ, Здоров’я, 1998;
– “Efficacy of amnion membrane transplantation for experimental model sof cornealpathology accompanied
with neovascularization”. AbstrInt Сonf Аpplication of Аmniotic Membranein Ophthalmology. Warsaw, 2000;
– “Место трансплантации амниотической оболочки в лечении заболеваний роговицы, сопровождающихся ее неоваскуляризацие”. ВестнОфтальм 2003, № 6;
– “Регуляція процесів неоваскуляризації при лікуванні захворювань рогівки (експериментально-клінічне дослідження)” (докт. дис.). Львів, 2004;
– “Ефективність операції видалення трабекули через кут передньої камери при первинній відкритокутовій глаукомі”. Офтальмол.журн. – 2012. – №2. – С. 19-21.

Основні напрямки лікувальної роботи:
– Хірургія катаракти (факоемульсифікація, імплантація усіх видів штучних кришталиків)
– Хірургія глаукоми (проникаючі і непроникаючі операції, ендотрабекулоектомія – видалення трабекули через кут передньої камери)
– Фармакохірургія (інтраокулярне введення ліків при захворюваннях сітківки)
– Вітрео-ретинальна хірургія (відшарування сітківки, діабетичні ураження очей, крововиливи в склисте тіло, макулярні дірки тощо)

Перший в Західній Україні запровадив фармакохурургію, вітрео-ретинальну хірургію, розробник і автор винаходу операції видалення трабекули через кут передньої камери при відкритокутовій глаукомі.
Провів понад 10 тисяч успішних операцій високої ступені складності.

Смаль Тетяна Михайлівна
Смаль Тетяна Михайлівна
- кандидат медичних наук, лікар-офтальмохірург вищої кваліфікаційної категорії.
Спеціалізація:

Закінчила лікувальний факультет Дніпропетровського Державного медичного інституту за спеціальністю “лікувальна справа”.

Після проходження 3-річної інтернатури у Львівському ДМІ отримала сертифікат лікаря-офтальмолога і з 1996 по 2004 рік працювала в обласному офтальмологічному травматологічному центрі Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

З листопада 2004р. – лікар офтальмохірург Львівського міського медичного центру “Мікрохірургія ока”.
У 2008 р. захистила дисертацію на звання кандидата медичних наук за спеціальністю “офтальмологія”. Тема дисертаційної роботи: “Ефективність трансплантації амніотичної оболонки при неінфекційних виразках рогівки”.

Володіє методом екстра- та інтракапсулярної екстракції катаракти (в тому числі методом факоемульсифікації), різними видами антиглаукоматозних оперативних втручань, технікою операцій при різноманітних травмах ока. Проводить реконструктивні операції, такі як пластика райдужки, вітректомія, ЕЕК з імплантацією штучного кришталика, кератопластика, пластика повік. Автор понад 40 наукових статей. Співавтор двох винаходів.

Член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, Європейського товариства вітреоретинальних хірургів, Асоціації офтальмологів-нейроофтальмологів, глаукоматологів України, Асоціації офтальмологів України, головний позаштатний офтальмолог Львівського міського управління охорони здоров’я.

У 2012р. за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я у Львові, відзначена міським головою Андрієм Садовим подякою.

Радомський Всеволод Модестович
Радомський Всеволод Модестович
- дитячий офтальмолог вищої категорії, консультант
Спеціалізація:
Новицький Маркіян Ігорович
Новицький Маркіян Ігорович
- лікар-офтальмолог, офтальмохірург
Спеціалізація:

Спеціалізація: лазерна корекція зору, факоемульсифікація катаракти, хірургія глаукоми, комбіновані операції з приводу катаракти і глаукоми; діагностика очних захворювань: кератотопографія, оптична когерентна томографія, ультразвукове обстеження структур ока.

Закінчив Львівський медичний університет ім. Данила Галицького.
2009р.- курси тематичного удосконалення по оптичній когерентній томографії (м. Київ, клініка «Новий Зір»)
2011р.- курси тематичного удосконалення по вітреоретинальній хірургії (м. Київ, академія післядипломної
освіти ім.Шупика)
2011р.- курси вітреоретинальної хірургії EVRS (м. Бремен, Німеччина)

Плевачук Ольга Юріївна
Плевачук Ольга Юріївна
- лікар-офтальмолог, вітреоретинальний хірург, лазерний офтальмохірург.
Спеціалізація:

Спеціалізація: лазерне лікування, вітреоретинальна хірургія, факоемульсифікація катаракти, хірургія глаукоми; діагностика очних захворювань: флюоресцентнтна ангіографія, кератотопографія, оптична когерентна томографія, комп’ютерна периметрія, УЗ-біометрія.

Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, отримала диплом з відзнакою.

2006-2008 рр. – інтернатура за фахом «офтальмологія» у комунальній 6-ій міській лікарні у ММЦ «Мікрохірургія ока» та ЛНМУ ім. Д. Галицького.

2008-2009 рр. – лікар-офтальмолог медичного центру «Гірудо-Мед».
з 2009р. – лікар-офтальмолог Офтальмологічної клініки “Окулюс” та комунальної 2-ї міської поліклініки
м.  Львова.
з 2010р.– лікар-офтальмохірург МЦ «Мікрохірургія ока» комунальної 8МКЛ.

Післядипломна освіта:
У 2010 році – ТУ «Лазери в офтальмології» ДУ «Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім.. В.П.Філатова Академії медичних наук України»
У 2011 році – ТУ «Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика та факоемульсифікацією» Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика
У 2011 році – передатестаційні курси на кафедрі очних хвороб ЛНМУ ім. Данила Галицького.
У 2013 році — ТУ “Вітреоретинальна хірургія” Національна медична академія післядипломної освіти
ім. П. Л. Шупика

Антимис Оксана Вікторівна
Антимис Оксана Вікторівна
- лікар-офтальмолог
Спеціалізація:

Спеціалізація: діагностика очних захворювань, кератотопографія, флюоресцентнтна ангіографія, оптична когерентна томографія, комп’ютерна периметрія, ультразвукове обстеження структур ока.

Закінчила ЛНМУ ім. Данила Галицького за спеціальністю “лікувальна справа”.
З 2006 року лікар-офтальмолог 3 МКЛ м. Львова.
З 2009 року лікар-офтальмолог клініки “Окулюс”.
2011р. – пройшла курси підвищення кваліфікації при ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Линда Наталія Євгенівна
Линда Наталія Євгенівна
- лікар-офтальмолог, лазерний офтальмохірург.
Спеціалізація:

Спеціалізація: лазерне лікування; діагностика очних захворювань: кератотопографія, флюоресцентнтна ангіографія, оптична когерентна томографія, комп’ютерна периметрія, ультразвукове обстеження.

Закінчила ЛНМУ ім. Д. Галицького.
2009р.- лікар- офтальмолог в ДАП ” Львівські авіалінії”
2009р.- Пройшла курси в Українській військово- медичній академії м. Києва ” Авіаційна та космічна офтальмологія”
2010р.- лікар-офтальмолог в ДЗ ” Дорожня поліклініка”ДТГО ” Львівська залізниця”.
З 2011р.- лікар-офтальмолог клініки “Oculus”.
2013р.- курси в ін. ім. Філатова м. Одеса ” Застосування лазерів в офтальмології”.

Семчишин Оксана Миколаївна
Семчишин Оксана Миколаївна
- лікар-офтальмолог першої категорії
Спеціалізація:

Спеціалізація: діагностика очних захворювань, кератотопографія, оптична когерентна томографія, комп’ютерна периметрія, УЗ-біометрія.

Закінчила ЛНМУ ім. Д. Галицького.

З 2003р. працює лікарем офтальмологом в ДЗ ” Дорожня поліклініка”ДТГО ” Львівська залізниця”.
З 2006р. працює лікарем офтальмологом медичного центру «Oculus»

Молошій Володимир Васильович
Молошій Володимир Васильович
- лікар-офтальмолог
Спеціалізація:

Спеціалізація: діагностика очних захворювань: кератотопографія, комп’ютерна периметрія, оптична когерентна томографія, УЗ ­біометрія

2012р.- закінчив Івано-Франківський національний медичний університет
2012р.-­2014р.- Інтернатура на базі ЛНМУ ім. Д. Галицького за спеціальністю “офтальмологія”
2014р.- лікар­-офтальмолог МЦ “Oculus”.
2015р.-­ участь у конференції Alcon Wave Light Technology Users Meeting. м. Гамбург

Демчук Віталія Валентинівна
Демчук Віталія Валентинівна
- лікар- офтальмолог, лазерний офтальмохірург.
Спеціалізація:

Спеціалізація: лазерне лікування, діагностика очних захворювань: комп’ютерна периметрія, флюоресцентнтна ангіографія, кератотопографія, оптична когерентна томографія, УЗ-біометрія.

Закінчила ЛНМУ ім. Д. Галицького.

З 2013р.- лікар- офтальмолог медкомісії РВК 4-ї комунальної поліклініки м Львова.
З 2013р.- лікар-офтальмолог мед. центру “Oculus”.
2013р.- курси в ін. ім. Філатова м.Одеса ” Застосування лазерів в офтальмології”.

Андріюк Ярослав Віталійович
Андріюк Ярослав Віталійович
- лікар-офтальмолог
Спеціалізація:

Спеціалізація: діагностика очних захворювань: флюоресцентна ангіографія, кератотопографія, оптична когерентна томографія, комп’ютерна периметрія, УЗ-біометрія.

Закінчив Івано-Франківський національний медичний університет.

Пройшов інтернатуру за спеціальністю «офтальмологія» у комунальній 8-ій міській лікарні у ММЦ «Мікрохірургія ока» та ЛНМУ ім. Д. Галицького.
З 2014 р. – лікар-офтальмолог мед. центру “Окулюс” та Ходорівської районної лікарні.

статті:
обладнання:
lazerna oft
Довіра, здобута працею!