Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Щорічний конгрес Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS) у Відні


Працівники медичного центру «Oculus» взяли участь у щорічному 33-му конгресі Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS ), який відбувся 11-14 липня 2015 року у м. Відень, Австрія.
Ведучі спеціалісти в області медикаментозного та хірургічного лікування сітківки презентували нові можливості у діагностиці та лікуванні ретинальної патології .
Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з роботою приладів нового покоління OCT-А та Microscope-integrated OCT, а також поспілкуватися з пацієнтами, яким проведено імплантацію біонічного ока Argus II (винаходу центру офтальмології Дюка (США) і компанії Second Sight Medical Products)
Представлені доповіді на Конгресі ще раз дозволили пересвідчитися у тому, що рівень надання офтальмологічної допомоги у нашому медичному центрі «Oculus», зокрема в ділянці медикаментозного, лазерного та хірургічного лікування сітківки, відповідає світовим стандартам.
Приємна статистика свідчить, що 70% ведучих американських вітреоретинальних хірургів для проведення оперативних втручань користуються операційною системою фірми Alcon Constallation, за допомогою якої працюють хірурги у нашому медичному центрі.

news4-1 news4-2
Довіра, здобута працею!