Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Психотерапія Щорічний конгрес Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS) у Відні

  Щорічний конгрес Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS) у Відні

  Працівники медичного центру «Oculus» взяли участь у щорічному 33-му конгресі Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS ), який відбувся 11-14 липня 2015 року у м. Відень, Австрія.

  Ведучі спеціалісти в області медикаментозного та хірургічного лікування сітківки презентували нові можливості у діагностиці та лікуванні ретинальної патології .

  Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з роботою приладів нового покоління OCT-А та Microscope-integrated OCT, а також поспілкуватися з пацієнтами, яким проведено імплантацію біонічного ока Argus II (винаходу центру офтальмології Дюка (США) і компанії Second Sight Medical Products)

  Представлені доповіді на Конгресі ще раз дозволили пересвідчитися у тому, що рівень надання офтальмологічної допомоги у нашому медичному центрі «Oculus», зокрема в ділянці медикаментозного, лазерного та хірургічного лікування сітківки, відповідає світовим стандартам.

  Приємна статистика свідчить, що 70% ведучих американських вітреоретинальних хірургів для проведення оперативних втручань користуються операційною системою фірми Alcon Constallation, за допомогою якої працюють хірурги у нашому медичному центрі.

  Довіра, здобута працею!