Загальний аналіз крові.
Загальний аналіз сечі.
Програма «Здорова жінка»:
ПАП-тест методом рідинної цитології. Таке дослідження є неінвазивним методом дослідження клітин шийки матки на зміни, які можуть вказувати на передракові стани або рак.
УЗД черевної порожнини дозволяє перевірити стан печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки.
Під час УЗ-діагностики малого таза — стан матки, маткових труб, яєчників і сечового міхура.
УЗД молочних залоз спрямоване на оцінку структури молочних залоз та виявлення патологічних змін у ній на початкових етапах.
Ультразвукове обстеження нирок та сечового міхура спрямоване на перевірку стану сечовидільної системи. Обстеження сечового міхура передбачає його повне наповнення, тож за кілька годин до процедури потрібно багато пити та утримуватися від походу в туалет.
УЗД щитоподібної залози дозволяє визначити розмір, обсяг, масу щитоподібної залози. А ще — виявити вузли, кісти чи інші новоутворення у цій ділянці.
Усі ці обстеження рекомендують проходити принаймні 1 раз на рік.
Це запис електричної активності вашого серця, що допомагає оцінити його ритм, провідність та розмір камер.
Таке дослідження допомагає діагностувати аритмію, інфаркт, серцеву недостатність, вади серця тощо.
Профілактично ЕКГ варто проходити 1 раз на рік.
Тривалість процедури — 10 хвилин, готуватися до неї заздалегідь не потрібно.
Під час огляду фахівець складе анамнез, проведе огляд на кріслі та збере матеріали для лабораторних аналізів. Після цього спеціаліст проведе УЗД. На основі зібраної інформації гінеколог може оцінити здоров’я репродуктивної системи та надати подальші рекомендації. Відвідувати такі огляди потрібно 1-2 рази на рік.
Якісна домашня гігієна — це добре, та вона не дозволяє позбутися всього нальоту, що вкриває зуби. Зробити це можна лише у кріслі стоматолога. Крім очищення зубів, фахівець огляне ротову порожнину та виявить навіть найдрібніші пошкодження зубів чи ясен, якщо такі є.
Відвідувати стоматолога для професійної чистки зубів рекомендовано двічі на рік.
Зір необхідно перевіряти раз на рік, навіть якщо у вас відсутні скарги. Під час огляду фахівець виявить проблеми, якщо вони є та запропонує ефективне і своєчасне лікування.
Консультація терапевта відбувається наприкінці огляду. На основі проведених обстежень та особистого огляду фахівець зможе поставити діагноз і запропонувати лікування чи профілактику, які працюватимуть максимально ефективно.
Якщо загальний огляд та аналізи свідчитимуть про необхідність консультації вузькопрофільного фахівця, терапевт скерує вас до одного з них. Наприклад, до: