Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Проктологія

  Проктологія

  У медичному центрі Oculus ви можете пройти лікування будь-яких захворювань кишківника. У цьому допоможуть кваліфіковані приватні проктологи нашої клініки, які використовують лише найсучасніше обладнання, та велика діагностична база медичного центру.

  Коли послуги проктолога — необхідність?

  Якщо ви відчуваєте дискомфорт в області заднього проходу, вам потрібна консультація проктолога. Звісно, хочеться просто ігнорувати симптоми, адже до лікаря звертатися незручно. Однак відкладати рішення на потім не варто, адже це може призвести до неприємних наслідків. Тим паче, лікар-проктолог — це професіонал, який розуміє, що захворювання кишківника приносять багато незручностей, та знає, як їх позбутися.

  Приватний проктолог медичного центру «Окулюс»:

  • надає професійну допомогу пацієнтам із захворюваннями товстої кишки та параректальної ділянки;
  • проводить консультації, діагностику, консервативне та хірургічне, в тому числі малоінвазивне, лікування пухлинних і непухлинних захворювань, неспецифічних запальних захворювань товстої кишки, обстипаційного синдрому.

  Консультація проктолога допоможе вчасно виявити проблему

  Якщо ви хочете позбутися неприємних симптомів і повернути собі звичне життя — записуйтеся на огляд проктолога у Львові до медичного центру «Окулюс»! Наші фахівці не тільки проводять діагностику, а й за необхідності складають детальний план лікування та скеровують до інших спеціалістів. 

  Ми ставимося уважно до кожного клієнта!

  int(63)
  proktologia
  Довіра, здобута працею!