Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Проктологія

  Проктологія

  У медичному центрі Oculus ви можете пройти лікування будь-яких захворювань кишківника. У цьому допоможуть кваліфіковані приватні проктологи нашої клініки, які використовують лише найсучасніше обладнання, та велика діагностична база медичного центру.

  Коли послуги проктолога — необхідність?

  Якщо ви відчуваєте дискомфорт в області заднього проходу, вам потрібна консультація проктолога. Звісно, хочеться просто ігнорувати симптоми, адже до лікаря звертатися незручно. Однак відкладати рішення на потім не варто, адже це може призвести до неприємних наслідків. Тим паче, лікар-проктолог — це професіонал, який розуміє, що захворювання кишківника приносять багато незручностей, та знає, як їх позбутися.

  Приватний проктолог медичного центру «Окулюс»:

  • надає професійну допомогу пацієнтам із захворюваннями товстої кишки та параректальної ділянки;
  • проводить консультації, діагностику, консервативне та хірургічне, в тому числі малоінвазивне, лікування пухлинних і непухлинних захворювань, неспецифічних запальних захворювань товстої кишки, обстипаційного синдрому.

  Консультація проктолога допоможе вчасно виявити проблему

  Якщо ви хочете позбутися неприємних симптомів і повернути собі звичне життя — записуйтеся на огляд проктолога у Львові до медичного центру «Окулюс»! Наші фахівці не тільки проводять діагностику, а й за необхідності складають детальний план лікування та скеровують до інших спеціалістів. 

  Ми ставимося уважно до кожного клієнта!

  Лікарі:
  Підгурський Назарій Юрійович
  Підгурський Назар Юрійович
  Проктологія
  Підгурський Назарій Юрійович
  Підгурський Назар Юрійович
  - хірург-проктолог

  У 2007 році закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького та пройшов інтернатуру на базі 2-го хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Стаж роботи у спеціальності: 12 років. 

  Спеціалізація:

  • колопроктологія;
  • онкохірургія;
  • лапароскопічна хірургія.

  З 2010 року — ординатор проктологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

  Брав участь у всеукраїнських і міжнародних симпозіумах і конференціях з колопроктології.

  proktologia
  Довіра, здобута працею!