Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Продовжуємо вчитися, щоб лікування зору в Україні стало ще якіснішим!


Зокрема, на нещодавній практично-науковій конференції «WM Ophthalmic school, Lutsk, 2020», що відбулася 8 лютого, чимало лікарів МЦ «Окулюс» підготували авторські доповіді з провідних питань офтальмології.

Наприклад:

  • Смаль Тетяна Михайлівна (КМН, керівник «Центру мікрохірургії ока», вітрео-ретинальний хірург МЦ «Окулюс») виступила з доповіддю «Сучасні аспекти діагностики та лікування неоваскулярної глаукоми».
  • Томків Уляна Миронівна (лікар-офтальмолог МЦ «Окулюс») презентувала доповідь «Вікова макулярна дегенерація. Сучасні аспекти патогенезу, діагностики та лікування».
  • Плевачук Ольга Юріївна (лікар-офтальмолог МЦ «Окулюс» та «Центру мікрохірургії ока») підготувала доповідь на тему: «Макулярні дірки: діагностика та лікування».
  • Молошій Володимир Васильович (директор клініки Lviv Medical Center, лікар-офтальмолог МЦ «Окулюс») виступив з доповіддю «Кератоконус: особливості діагностики та лікування».

Особливістю заходу стало те, що напередодні всі лікарі-офтальмологи регіону самі обирали найбільш актуальні для себе теми. А щоб обговорити їх детальніше та поставити додаткові питання, всі учасники долучилися до тематичної групи у Viber.

Також під час конференції говорили про особливості алергії та патології зорового нерва, обмінювалися професійним досвідом, прогнозували тенденції розвитку офтальмології та знайомилися з колегами по фаху.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення та з нетерпінням очікуємо наступних подій, які дозволяють професійно розвиватися!

 

Довіра, здобута працею!