Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

20-10-2016

“Жива вода”: секрет довголіття стародавньої медицини підтверджений сучасною наукою.

s-403В чому секрет довголіття? Ще Авіцена шукав відповідь на це питання. Він вважав, що вирішальним фактором старіння є «висихання» тіла. Відомо, що людське тіло в середньому на 60% складається з води, а з віком кількість рідини зменшується, шкіра стає менш еластичною, кров та лімфа стає густішими. Оскільки всі процеси життєдіяльності відбуваються у воді, то погіршується обмін речовин. В результаті поява проблем зі здоров’ям. Японці офіційно визнали цілющі властивості інтенсивного пиття і розробили цілу методику лікування звичайною водою бронхіту, розладу шлунка, болів голови, проблем з серцем та навіть низки хронічних сезонних захворювань. Стародавня тібетська медицина стверджує, що вода знімає стрес, лікує нервову систему, зменшує тривогу та депресію ( після стресової ситуації для заспокоєння потрібно випити склянку гарячої води.

Відповідь напрошується сама по собі – для забезпечення хорошої робити організму потрібно постійно поповнювати об’єм рідини.

Пийте воду теплою!

Щоб вода принесла користь, її потрібно пити не холодною, а теплою, навіть тепло-гарячою (приблизно 40 градусів ). ЇЇ стародавні лікарі називали «швидкої водою», тому що, гаряча вода швидко минаючи шлунок, всмоктується в тонкому кишечнику. Тільки вода може йти так би мовити «транзитом» та не вимагає переварювання.

Для розщеплення чаю, кави, компотів, навіть трав’яних настоїв вже потрібні травні ферменти. Холодну воду шлунок також не пропустить, буде спочатку підігрівати і на це підуть додаткові затрати енергії.

Чому потрібно пити воду саме зранку та натще?

Крім температури важливим є ще один фактор: в момент надходження води у шлунку не повинен проходити процес травлення. Інакше всю воду наш розумний організм направить на розбавлення ферментів і в кишечник не пропустить!

Надзвичайно важливо поповнювати дефіцит води, який накопичився за ніч. Адже вночі надходжень води практично не відбувається (дуже рідко, хто прикидається вночі чоб попити) а процеси в організмі проходять безперервно. А дехто ще й рясно пітнє вночі!

Після сну ми і так маємо густішу кров через брак води, а якщо не випивши води одразу починаємо їсти бутерброди з кавою, то кров стає ще густішою, тому що вода додатково витрачається для забезпечення перетравлення цього бутерброду.

Кавою та чаєм ми не поповнимо брак рідини, тому що вони є сечогінними. Тобто, організм виведе через нирки більше рідини, ніж поступила в складі кави чи чаю. В результаті маємо хронічну нестачу води та всі проблеми що звідси витікають.

Найкраще пити воду з 5 до 7 ранку. Можна і пізніше, головне щоб не менше як за пів години до сніданку.

Через 5-10 хвилин воротар відкривається і вода іде зі шлунку. Ознакою цього є незначна одиночна відрижка. Вода швидко потрапляє в тонкий потім товстий кишківник, змиваючи по дорозі токсини, залишки неперетравленої їжі, сприяє спорожненню шлунково-кишкового тракту. засвоюється. А значить організм може спокійно виділити соки в шлунок без згущення крові. Також вона змиває токсини, залишки неперетравленої їжі зі стінок шлунково-кишкового тракту, сприяє спорожнення товстого кишечника. Готує ШКТ до роботи, а злагоджена його робота  – це запорука засвоєння всіх поживних речовин. Також рекомендують пити ввечері перед сном. Якщо ви цього не робите, бо боїтесь набряків або нічних походів в туалет, то потрібно просто привчити свій організм, починаючи потроху. Але, звичайно, важливіше пити вранці!

Така вода надходить в міжклітинний простір, а не всередину клітини (набряки – це надлишок внутрішньоклітинної  рідини). Навколоклітинна рідина  – це розрідження лімфи  і крові, зниження рівня холестерину та цукру.

  1. Вранці, ще до чищення зубів і до сніданку випийте 1,2,3 склянки теплої води (200 мл.). Японська медицина рекомендує випивати по чотири склянки щоранку. Звісно, якщо Ви не звикли пити в таких об’ємах, почніть з меншої кількості, поступово збільшуючи дозу. Особливо якщо воду з ранку ніколи не пили або взагалі п’єте її мало.
  2. Після того не пийте нічого протягом 45 хвилин, далі можна снідати. До речі, китайці і японці  під час їжі п’ють  помірно гарячий чай а не холодну воду.  Холодна вода знижує засвоєння їжі.
  3. Не їжте і не пийте протягом наступних двох годин після сніданку.

Для смаку можна додати трішки лимонного соку або шматочок лимона. Вода з лимоном має свої додаткові переваги (про них читайте нижче).

Отже,щоб вода принесла лікувальний ефект потрібно витримати три умови: лише вода, лише натщесерце та лише тепла! Ніяка інша рідина (чай, кава, компот, настої тощо) її не замінять. Таким чином Ви налагоджуєте обмін речовин, а це запорука  здорового та довгого  життя!

 

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8fКорисні властивості води з лимоном:

  1. Зміцнення імунної системи. Також лимон (через вміст вітаміну С та калію) нормалізовує  кров’яний тиск, стимулює мозок та нервову систему.
  2. Напій не порушує pH-баланс, адже лимонна кислота не підвищує кислотність.
  3. Поліпшення обміну речовин. Лимонний сік містить пектин, що допомагає організму боротися з відчуттям голоду.  Тепла вода з лимоном служить для стимуляції ШКТ та  перистальтики.
  4. Такий напій має м’який сечогінний ефект, що допомагає ефективно очищати організм, при цьому не перенавантажувати сечову систему.
  5. Завдяки інтенсивному зволоженню та виведенню токсинів з крові відбувається очищення шкіри, зменшення зморшок та пігментних плям.
  6. Також вода з лимоном дає заряд бадьорості та енергії на цілий день
  7. Стійкість до стресів. Без зневоднення, всі органи системи працюватимуть правильно і в першу чергу – наднирники, які виділяють гормони.

Автор: лікар-офтальмолог  Демчук Віталія Валентинівна.

Довіра, здобута працею!