Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Стоматологія Імплантація PRP – терапія – революційна технологія лікування травм

  PRP – терапія – революційна технологія лікування травм

  Що таке PRP – терапія?
  PRP терапія ( англ. Platelet rich plasmа) – це лікування захворювань з використанням збагаченої тромбоцитами власної крові пацієнта (точніше плазми, що входить у склад крові).
  PRP - терапія

  Як виникла ця методика?
  Лікувальні властивості крові були відкриті ще 100 років тому, коли німецький хірург Август Бір зауважив, що якщо навколо кістки утворюється гематома, то перелом зростається швидше. А професор В.Ф. Войно-Ясенецький (1877-1961 рр..) у своїй практиці застосовував аутогемотерапію.
  На сучасному етапі розвитку медицини терапію власною кров’ю найбільш дієво застосували хірурги. Однак у справу вони пустили не саму кров, а тільки її частину – плазму.

  Як це працює?
  Плазму виділяють шляхом центрифугування. У ході цього процесу у її складі в 5 – 7 раз збільшується концентрація тромбоцитів, які відіграють найважливішу роль у процесах загоєння і регенерації пошкоджених тканин організму. Збагачену (тромбоцитарну) плазму вводять у проблемні області на різних ділянках тіла за допомогою шприца. Фактори росту, що містяться в ній, активізують процеси оновлення тканин і росту клітин, отже, загоєння відбувається швидше, а також знімається запалення.
  PRP - терапія

  Чи підходить Вам це лікування?
  PRP використовується в таких галузях, як: ортопедія, серцево-судинна хірургія, загоювання ран, лерматологія, трихологія, Anti-age терапія, дентальна хірургія, щелепно-лицева хірургія, пластична хірургія та ін.
  PRP – терапія застосовується як окремий спосіб лікування, так і в комплексі з іншими методиками.

  Чи це безпечно?
  На сьогоднішній день тільки американська система Harvest Smart PReP2, яка використовується в МЦ “Oculus”, дозволяє отримати безпечну та ефективну PRP, застосування якої дає хороший клінічний ефект. Тільки ця система зареєстрована в Міністерстві охорони здоров’я і дозволена до використання в Україні і у всіх європейських країнах.
  Смаль Андрій Купріянович

  Процедуру проводить Лікар-ортопед вищої категорії Смаль Андрій Купріянович зі стажем роботи за спеціальністю ортопедія і травматологія понад 20 років.

  Довіра, здобута працею!