Виникли питання? Залиште свої контакти, і ми вам зателефонуємо

  Головна Напрямки Неврологія Методика Євмінова з використанням “профілактика Євмінова”

  Методика Євмінова з використанням “профілактика Євмінова”

  19.05.2016

  Методика Євмінова – це методика лікування, відновлення після пошкоджень і профілактики захворювань хребта у будь-якому віці за допомогою спеціальних вправ (лікувальної фізкультури). Запатентована та схвалена МОЗ України.

  Методика Євмінова

  У чому полягає методика?
  Під час тренування пацієнти виконують індивідуально підібраний комплекс вправ на профілакторі Євмінова. Профілактором називають спеціальну дерев’яну панель, в якої є 2 пари руків’їв, що переміщаються по всій довжині, відповідно до росту пацієнта та специфіки вправ. Профілактор розміщений під кутом до підлоги, завдяки чому під час тренування хребет постійно розтягується.

  Окрім цього, вправи спрямовані на тренування внутрішніх, “глибоких” м’язів, що знаходяться під поверхневими м’язами спини. Зазвичай внутрішні м’язи слабші, ніж поверхневі, а при малорухомому способі життя вони практично не отримують необхідних навантажень.

  Таким чином тренування “глибоких” м’язів в умовах постійного розтягування хребта змінцює “м’язовий корсет” довкола хребта, покращує поставу, кровообіг, знімає біль і, навіть, покращує живлення хребта.

  Методика Євмінова

  Показання до лікування:
  – сколіоз;
  – порушення постави;
  – остеохондроз (шийний, грудний, поперековий);
  – радикуліт;
  – зміщення дисків;
  – грижі;
  – защемлення;
  – інші захворювання хребта.

  Особливо рекомендуємо займатися на профілакторі дітям зі сколіозом та порушенням постави!

  Методика Євмінова

  Методику Евмінова використовують не лише для профілактики, але й для терапії захворювань та реабілітації. Це єдина абсолютно надійна система, котра стабільно демонструє високі результати.

  Звертаючись в МЦ “Oculus” Ви отримаєте консультацію лікаря-масажиста, індивідуально підібраний комплекс вправ та можливість під наглядом пройти курс тренувань на профілакторі Євмінова.

  Будьте здоровими!

  Довіра, здобута працею!