Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

YAG-лазерна капсулотомія відтепер доступна в МЦ “Окулюс”

Найбільш оптимальний, малотравматичний і ефективний метод лікування вторинної катаракти називається - лазерна дісцізія задньої капсули.

yag22

Лікарі МЦ «Oculus» взяли участь у науково-практичній конференції офтальмологів з міжнародною участю «Актуальні питання лікування сітківки та зорового нерва Поділля Ретіна 2017»

023

Лодзь (Польща). Офтальмологічний симпозіум “Нові горизонти”. Доповідач – головний лікар Медичного центру «Окулюс», д.м.н., професор Новицький Ігор Ярославович.

лого

Офтальмологи МЦ “Oculus” взяли участь в тренінгу від фірми ALCON

ТРЕНІНГ

Лікар-офтальмолог Плевачук Ольга Юріївна виграла грант на проходження стажування в Іспанії.

Протягом місяця лікар пліч о пліч працювала з вітреоретинальними хірургами клініки Fundación Oftalmológica del Mediterráneo (FOM) (Валенція).

plevachuk

Офтальмологи МЦ «Oculus» відвідали XXXIV Конгрес Європейського Товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS 2016).

Членами Товариства є більш як 5000 офтальмологів із майже 100 країн світу. Конгрес відбувся 10 по 14 вересня 2016 року. Місцем проведення став виставковий центр Bella Center в Копенгагені (Данія).

images-1

Європейський конгрес кардіологів у Римі

З 27 по 31 серпня 2016 року в місті Римі (Італія) проходить найбільший та найвпливовіший конгрес у сфері кардіології у світі - "ESC congress".

logo

Захід проф.орієнтації для діток “Місто професій”

16 липня 2016 р. лікарі МЦ "Oculus" взяли участь в акції "Місто професій". Офтальмологи, стоматологи та кардіологи не лише розповідали діткам як це бути лікарями, а й дали можливість малечі провести мед. огляд своїх батьків, перевірити стан зубів, гостроту зору, кров'яний тиск та провести інші обстеження.

small

Перемога в турнірі ім. Б.І.Лисовича

10 червня 2016 року в 11-й раз відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед львівських медиків, присвячений пам`яті заслуженого лікаря України та визначного хірурга Богдана Лисовича. Лікар МЦ "Oculus" Володимир Молошій зі своєї командою вже вкотре здобув перемогу!

small

Офтальмологічний конгрес у Грузії

10-12.06.2016р у м. Тбілісі лікарі МЦ "Oculus" проф.І.Я. Новицький, Маркіян Новицький та Ольга Плевачук взяли участь у 2-му спільному конгресі грузинського та європейського офтальмологічного товариств (2nd Joint meeting of GOE and ESO). Метою конгресу був обмін досвідом та найсучаснішими досягненням в області офтальмологічної хірургії між фахівцями з 15 країн.

small

Перемога львівських медиків

16-17 травня 2015 року на стадіоні ім. Богдана Маркевича у м. Винники відбувся Четвертий чемпіонат України з футболу серед лікарів. Вітаємо лікаря-офтальмолога МЦ "Oculus" Володимира Молошія з переконливою перемогою!

small

Навчальна програма для пластичних хірургів ISAPS

19-20 травня дерматокосметолог МЦ "Oculus" Тетяна Курівчак прийняла участь в унікальній події. Вперше конгрес ISAPS Visiting Professor Program відбувся в Україні, у Києві! Програма включала майстер-класи відомих хірургів світу, презентації найсучасніших методик омолодження, відео-демонстрації оперативних втручань та обмін досвідом.

small

Філатовські читання 2016

19-20 травня 2016 року офтальмологи МЦ "Oculus" помандрували в Одесу. Цьогоріч 80-річчя від дня заснування святкує Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України. Разом із конференцією був проведений XIV З’їзд Офтальмологічного Товариства країн Причорномор’я.

small

Вітаємо всіх матусь з Днем матері!

Натхнення, терпіння і мудрості Вам. А ще любові і радості!

З днем матері1

Вітаємо з Великоднем!

Миру, тепла, затишку та багато здоров'я Вам та Вашим родинам!

Вітаємо з Великожнем

“Ретіна Львів 2016” – Всеукраїнський симпозіум офтальмологів

Шановні колеги! Щиро запрошуємо Вас прийняти участь у симпозіумі «Ретіна-Львів 2016», присвяченому другій річниці створення Медичного Центру «Oculus»! Зустріч відбудеться у місті Львові 2 квітня 2016 року.

Ретіна львів на сайт

Міжнародна конференція психотерапевтів “Between Past and Future” у Греції

30 вересня – 3 жовтня 2015 року відбулася 5-та міжнародна конференція психотерапевтів “Між минулим та майбутнім” в місті Порто Хелі, що у Греції. На конференції обговорювалися актуальні питання психіатрії та психотерапії, взяло участь понад 100 молодих спеціалістів з усього світу.

oculusnews

Ми змінили корпоративний стиль

В рамках змінення корпоративного стилю було оновлено логотип, створено патерни, елементи інфографіки та інші візуальні об'єкти. Також було розроблено макети поліграфічної продукції: візитки, скерування, папки, блокноти, ручки, флаєри, буклети та ін.

my

Щорічний конгрес Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS) у Відні

Працівники медичного центру «Oculus» взяли участь у щорічному 33-му конгресі Американської асоціації ретинальних спеціалістів (ASRS ), який відбувся 11-14 липня 2015 року у м.Відень, Австрія.

img4-ico

Найшвидший в світі Лазер для Лазерної корекції зору WaveLight EX500

Лазерна корекція зору – найбільш ефективний і безпечний метод лікування короткозорості, далекозорості і астигматизму. Ця методика сьогодні використовується в більше, ніж в 500 центрах лазерної корекції по всьому світі. За допомогою лазерної корекції більше 4 млн людей отримали добрий зір, забувши про окуляри і контактні лінзи.

img3-ico

Конференція “Майбутнє вже сьогодні” про Лазерну корекцію зору

Вже вкотре медичний центр „Oculus” зібрав у себе за круглим столом колег, друзів, пацієнтів, щоб поділитися цінним досвідом у галузі офтальмології та провести спільну розмову з питань організації медичної допомоги людям з вадами зору .

news2

Міжнародна зустріч рефракційних хірургів Alcon WaveLight® Technology Users Meeting 2015

З 19 по 21 червня 2015 року в м. Гамбур, що в Німеччині, відбулася міжнародна зустріч рефракційних хірургів Alcon WaveLight® Technology Users Meeting 2015.

news

Довіра, здобута працею!