Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

19-05-2016

Чому продуктивні люди завжди знаходять час для тренувань

Справи, справи, справи. Лише прокинулися – вже в телефоні, на пошті чи, як мінімум, в соц. мережах. А коли ж тренуватися?
Одне з правил високоефективних людей, описане Стівеном Кові, звучить так: «Підгостріть пилу». Люди, які завжди все встигають, знають цей принцип, тому виділяють кілька хвилин для ранкових вправ.
Стівен Кові пропонує метафору. Уявіть собі людину, яка пиляє дерево вже п’ять годин, але коли ви радите йому перерватися на кілька хвилин, щоб заточити пилку, він відповідає: «Немає в мене часу пилу точити! Мені пиляти треба! »
Білл Гейтс та Річард Бренсон говорили, що, незважаючи на неймовірну зайнятість, вони бігають вранці, не поспішаючи відправитися на роботу відразу після пробудження. Чому вони так розставляють пріоритети при браку часу? Прагнуть потрапити в «зоряну» спортивну команду? Нічого подібного. Вони бігають, тому що фізична активність допомагає їм бути на висоті.
Ефективність методу підтверджується не тільки особистим досвідом зірок і спортсменів. Тільки в 2014 році було проведено три рандомізованих контрольованих дослідження на цю тему. Вивчався вплив аеробних вправ на людей, що ведуть сидячий спосіб життя. Тести показали, що навіть легкі навантаження забезпечують приплив енергії.

Тому давайте “підгострювати наші пилки” і встигати більше, зберігаючи при цьому добре самопочуття та гарний настрій!

продуктивні люди

Довіра, здобута працею!