Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

12-05-2016

Ультразвукова система UltraScan Alcon (США)

Апарат, що дає можливість обстежити структуру заднього відрізку ока, ретробульбарного простору та окорухових м’язів. Особлива його цінність виявляється у випадках захворювань, при яких оптичні середовища ока втратили свою прозорість і роблять неможливою офтальмоскопію. А також використовується для визначення довжини очного яблука (обов’язково проводиться при катаракті для визначення сили штучного кришталика перед операцією).
img src=”http://oculus.lviv.ua/wp-content/uploads/2016/04/ultrascan-alcon.jpg” alt=”ultrascan alcon” class=”alignnone size-full wp-image-1226″/>

Дослідження проводиться в режимі А-і В-сканування:

Режим А-сканування використовується для вимірювання глибини передньої камери ока, товщини кришталика, довжини оптичної осі (ехобіометрія), при розрахунку індивідуальної оптичної сили штучного кришталика. Вимірювання довжини ока має принципове значення при короткозорості, оскільки збільшення довжини ока і обумовлює зростання короткозорості.
В – сканування дає можливість візуалізації вмісту очного яблука (у тому числі в разі відсутності прозорості оптичних середовищ) і очниці у вигляді сканограмм. Є високоточним методом для визначення та диференціальної діагностики різноманітних захворювань очного яблука і орбіти. Дослідження дозволяє виявляти помутніння в склоподібному тілі, зазвичай є наслідком гемофтальма, відшарування сітківки і судинної оболонки, внутріочні пухлини та новоутворення очниці, уточнювати локалізацію сторонніх тіл, в тому числі рентгенонегативних (камінь, скло, дерево).
УЗД є неінвазивний методом, при необхідності може проводитися без обмежень за віком і загальним станом, є ідеальним для скринінгу, визначення патологічних змін ока і орбіти. Висока роздільна здатність ехографії забезпечує надійне і точне визначення структури тканин, що оглядаються. Маленький і маневрений датчик дозволяє визначати патологічні процеси нетипової локалізації та конфігурації. УЗД також є важливим додатковим методом обстеження маленьких дітей, так як може проводитися без використання седації і анестезії, що не передбачає опромінення. Тому ехографія є ідеальним методом спостереження та проведення серії обстежень в динаміці.

В-сканування незамінне, коли пряма візуалізація інтраокулярних структур утруднена або неможлива (наприклад, виражений набряк повік, кератопротези, помутніння рогівки, катаракт, помутніння склоподібного тіла та ін.) У таких випадках діагностичне ультразвукове В-сканування може точно відображати внутріочні структури і давати цінну інформацію щодо стану кришталика, склоподібного тіла, сітківки, судинної оболонки, склери і тканин орбіти.

Довіра, здобута працею!