Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

19-05-2016

Контурна корекція губ

Автор: Лікар-дерматокосметолог МЦ «Oculus» Курівчак Тетяна Петрівна

Губи (у людини) – це рухливі складки, які огороджують порожнину роту, утворені шкірою , слизовою оболонкою та круговим м’язом роту. Вони беруть участь в багатьох життєво-важливих функціях нашого організму (дихання, травлення, мовлення та ін.). Також вважається, що губи – один із основних показників жіночої чуттєвості, сексуальності, емоційності і навіть експансивності. Саме тому при візуальному контакті представники протилежної статі першочергово несвідомо звертають на них увагу.

Згідно висновків багаточисленних досліджень чоловічій статті імпонують виразні, пухкі, насиченого кольору губи. І тут не можна не згадати про Анджеліну Джолі. Скільки жінок всього світу заздрять цій щасливій власниці найзвабливіших губ. А от що робити, якщо у Вас губи не мають такої пухкості і ефектного вигляду?

Вже понад 20 років ця проблема вирішується цілком безпечним методом – контурна корекція,або ще як кажуть виповнення філлером чи волюмінізація. Ця процедура збільшення губ завоювала мільйони жінок і цим доказала свою безпечність та ефективність. Вона легко переноситься пацієнтом. Результат миттєвий і тримається впродовж року, а той більше.

У МЦ «Oculus» ми зможемо:
– збільшити і «припухлити» тонкі губи;
– виправити форму губ;
– підняти кутики губ;
– зробити контур губ виразнішим;
– усунути проблему вікових губи та ін..

Контурна корекція губ

Препарати, з якими ми працюємо:
– TEOSYAL KISS – 1 МЛ. 150 ЄВРО
– TEOSYAL RHA -1 МЛ. 160 ЄВРО
– UVIDERM 3 -1 МЛ 200 ЄВРО
– UVIDERM SMILE 0,55 МЛ 150 ЄВРО
– XELA 0.85 МЛ 100 ЄВРО.
– або інший за бажанням пацієнта

Ми раді Вас бачити привабливими та впевненими у собі жінками!

Курівчак Тетяна Петрівна

Довіра, здобута працею!