Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

12-05-2016

Ексімерний лазер WaveLight EX500

Найновіша розробка компанії Алкон США у сфері лазерної корекції зору. Він є найшвидшим ексімерним лазером в світі на сьогоднішній день (його «швидкість» на 500 Гц вища від попередника), що веде до меншого зневоднення строми рогівки під час операції, меншою чутливості до рухів ока. Це робить процедуру більш комфортною для пацієнта і забезпечує оптимальні результати. Використовується в комплексі з діагностичним модулем Oculiser.
02
Це найшвидший в світі ексімерний Лазер!

Які переваги для пацієнта?

1. Безпечно
– простота
– прогнозованість
– точність

2. Швидко
– висока швидкість
– простота

3. Ефективно
– індивідуальний профіль
– стабільність результату
– точність

Переваги в технічних характеристиках:

1. Покращена технологія траєкторії лазерного пучка;
2. Мультидіменсійний пристрій для контролю рухів ока на 1050 Гц, синхронізується при 500 Гц , латентний період – 2 мілісекунди.
3. Пахіметрія на основі інтерферометра OLCR для вимірювання та моніторингу товщини рогівки до, під час і після абляції· Діагностийчний і хірургічний модулі зв’язані в мережу. Таким чином, дані, зібрані на передодні про топографію рогівки з діагностичного апарату Oculiser, автоматично передаються до операційного мікроскопу та використовуються під час самої операції.
4. Пахіметрія і дані про лікування документуються за допомогою автоматичної системи зберігання файлів для поліпшення управління записами про пацієнтів.
5. Відрегульована до світла відеокамера високої роздільності забезпечує документацію і спостереження за допомогою гальванічного ізольованого живлення.

Довіра, здобута працею!