Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Психотерапія

Психотерапія нині є однією з найважливіших галузей психології, яка характеризує форми та механізми позитивного впливу на людську свідомість, що базується на принципах глибинної психології.

Невпевненість у своїх діях, почуття провини і безпорадності, роздратованість, нездатність прийняти рішення і зосередитися, погіршення апетиту, втрата інтересу до улюблених занять, проблеми зі сном, хронічна втома, зміна ваги, − це, на думку більшості людей, − недостатні симптоми, щоб звертатися за допомогою до лікаря. Але за таким скаргами часто ховається не лише втома, яка минає після відпочинку, а й депресія, яка може суттєво знизити якість життя, вплинути на  стосунки в сім’ї, розладнати всі аспекти життя.

Варто звернутись за допомогою, якщо Ви спостерігаєте таке:
негативні емоційні стани (страхи і фобії, панічні атаки, емоційне виснаження, пригнічений настрій, дратівливість); неврози; головні болі; порушення сну та апетиту; емоційна напруга; депресія; посттравматичні стресові розлади у дорослих та дітей; порушення харчової поведінки; невпевненість в собі, занижена самооцінка, відчуття безсилля і втрати контролю над ситуацією;  проблеми взаємовідносин (з батьками, дітьми, протилежною статтю, у колективі); конфлікти (сімейні, особистісні і вікові); психологічні бар’єри та установки; стан невизначеності, нереалізованості тощо.

Лікарі МЦ „Oculus” нададуть консультативну, психотерапевтичну, психофармакологічну допомогу при різних  станах психологічного, психічного дискомфорту, психічних розладах, в груповій та сімейній психотерапії , проведуть діагностику емоційного стану тощо.

лікарі:
Плевачук Оксана Юріївна
Плевачук Оксана Юріївна
- кандидат медичних наук, лікар психіатр та психотерапевт
Спеціалізація:

У 2004 році закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 2005 році закінчила інтернатуру та магістратуру за спеціальністю «Психіатрія», здобула кваліфікацію лікаря-психіатра, захистила магістерську рботу на тему: «Клінічні ознаки хронічного перебігу шизофренії в умовах сучасної фармакотерапії».

У 2005-2014 рр. працювала лікарем-психіатром у Комунальному закладі «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

У 2004 році закінчила українсько-австрійський психотерапевтичний проект «Трускавець» за напрямом «Клієнтцентрована психотерапія».

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості впливу факторів мікросередовища на процеси хроніфікації при шизофренії», здобула вчене звання кандидата медичних наук.

З 2011 року працює лікарем-психотерапевтом поліклінічного відділення Львівського обласного психоневрологічного диспансеру.

З 2013 року працює асистентом кафедри психіатрії, психології та сексології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Содомора Софія Андріївна
Содомора Софія Андріївна
- лікар-психотерапевт
Спеціалізація:

Працює психотерапевтом у комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова з 2003 року, гостьовий викладач кафедри Богослов’я УКУ.

2000р.- закінчила Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького,
2000-2001рр.- інтернатура за спеціальністю неврологія,
2003 р.- спеціалізація «Психотерапія» на кафедрі психіатрії та психотерапії ЛДМУ ім. Д.Галицького,
2004 р.- закінчила українсько-австрійський навчальний психотерапевтичний проект «Трускавець» за напрямком «Клієнт-центрована психотерапія»
2008-2009рр.- пройшла базовий рівень навчання Травматерапії і EMDR методу EMDR Institut Austria,
2012р.- спеціалізація «Психіатрія» на кафедрі психіатрії та психотерапії ЛДМУ ім. Д.Галицького.

Основні напрямки роботи – психосоматичні захворювання; панічні, депресивні розлади; гострі стресові реакції, посттравматичні стресові розлади; постінфарктні та постінсультні депресії.

psyhoterapevt

Довіра, здобута працею!