Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо впродовж дня

Лікувальний масаж – характеризується дієвим знеболюючим ефектом. В результаті нескладних маніпуляцій поліпшується відтік крові і лімфи до тканин і хребта,знімаються м’язові спазми, а процес одужання пришвидшується.
Тривалість одного сеансу: 15-40 хв., залежно від частини тіла.

Загальний масаж – допомагає зняти стрес, напруження, усуває біль в спині та інших частинах тіла, розслабляє і відновлює м’язи після фізичного навантаження, наповнює силою, енергією та бадьорістю.
Тривалість одного сеансу: 60-90 хв.

Спортивний масаж – застосовується для підвищення витривалості та покращення фізичної форми спортсменів. Допомагає вдосконалювати тіло, збільшувати м’язову масу, укріплювати імунітет, а також знижує ризик отримання травм та покращує циркуляцію крові. Необхідний спортивний масаж людям, які готуються до серйозних змагань та марафонів.
Тривалість одного сеансу: 15-40 хв.

Масаж спини, обличчя, голови, живота, рук, ніг, шиї — лікувальний масаж

Масаж для немовлят – сприяє нормалізації м’язового тонусу та розвитку моторики. Оскільки в перші місяці після народження у дітей м’язи знаходяться в стані фізіологічного гіпертонусу, масаж дозволяє зняти м’язову напругу у дитини. Окрім цього, він позитивно впливає на розвиток опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної ї нервової системи, нормалізує фізіологічні процеси в організмі дитини.
Тривалість одного сеансу: 25 хв.

Антицелюлітний масаж – допомагає позбутись кількох зайвих кілограмів та знизити вагу, повернути тілу стрункість, покращити стан шкіри. Антицелюлітний масаж має відновлювальний ефект, зменшує бугристість без застосування апаратних та хірургічних методів.
Тривалість процедури (для живота та ніг): 60 хв.

Косметичний масаж обличчя – запобігає старінню шкіри, усуває косметичні дефекти у вигляді зморшок, складок, набряків, надмірного відкладення жиру, синців, рубців тощо. Застосовується як профілактика і лікування деяких дерматологічних захворювань.
Тривалість одного сеансу: 15-20 хв.

Методика Євмінова – розроблена за принципом постійного догляду за хребтом протягом всього життя, завдяки чому відбувається ефективна профілактика захворювань хребта та його відновлення після ушкоджень. Суть методики: розслаблення та розтягнення м’язів згідно спеціально розроблених вправ на профілакторі Євмінова, в результаті яких покращується тонус та укріплюється м’язовий корсет. Таким чином, поперековий відділ розвантажується, м’язи покращують свій тонус. Така методика дозволяє також збільшити зріст людини у будь-якому віці.
Більше про методику читайте в розділі “Статті” внизу сторінки

Реабілітаційний масаж – це дієвий спосіб відновлення людського організму після інсультів, травм хребта, переломів шийки бедра. Застосовується і при лікуванні деяких серцево-судинних захворювань, в післяопераційний період, а також при цукровому діабеті. До того ж, такий масаж розслабляє м’язи, підвищує працездатність організму, покращує психо-емоційний стан людини.
Індивідуально для кожного пацієнта ми розробляємо курс реабілітаційного масажу та комплекс гімнастичних вправ, які ефективно відновлюють організм після травм та перенесених захворювань. Тривалість курсу визначаємо в індивідуальному порядку, залежно від складності ушкоджень.

Показання до проведення реабілітаціного масажу:
– при вадах зору: комплекс включає масаж комірцевої зони, гімнастику очей, вправи. Тривалість сеансу – 45-60 хв;
– після ГПМК (інсульту): проводиться масаж та розробка уражених кінцівок. Триває сеанс 60-80 хв;
– при переломах кісток: протягом 35-45 хв. спеціаліст масажує та розробляє травмовану кінцівку;
– при захворюванні суглобів: сеанс складається з масажу та вправ для ураженого суглобу. Тривалість процедури – 25-30 хв;
– при остеохондрозі: відновлення після хвороби передбачає масаж хворого місця та виконування спеціально розроблених вправ. Тривалість сеансу складає 45-50 хв;
– при бронхіті та пневмонії: під час сеансу проводить масаж комірцевої зони, спини, бічних ділянок грудної клітки та виконуються дренажні вправи. Заняття займає 35 хв;
– при захворюваннях травної системи: реабілітація передбачає масаж живота та виконання дихальних вправ. Тривалість сеансу – 20-25 хв.

лікарі:
Савчук Олег Анатолійович (масажист-реабілітолог)
Савчук Олег Анатолійович (масажист-реабілітолог)
- спеціаліст з масажу першої кваліфікаційної категорії
Спеціалізація:

Спеціалізація: лікувальний, класичний, антицилюлітний та дитячий масаж.

Медичний досвід:
2003-2007р. – тзов медичний коледж “монада”.
2007р.- курси з масажу у львівському державному університеті фізичної культури.
2008р.- кз лор “львівська обласна лікарня відновного лікування”, с/м з лікувального масажу.
2010 р.– внкз «львівський медичний коледж післядипломної освіти», спеціалізація «м/с з лікувального масажу».
2013р.– внкз «львівський медичний коледж післядипломної освіти», удосконалення «м/с масажних кабінетів і лфк».

статті:
massage2
Довіра, здобута працею!